Ненашев Володимир Васильович

QR CODE
ПОЛІТИЧНІ ДІЯЧІ
Опубліковано 1 рік тому
38 переглядів

Ненашев Володимир Васильович

QR CODE
ПОЛІТИЧНІ ДІЯЧІ
Опубліковано 1 рік тому
38 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

Рік народження: 1973/Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту. Надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України.

Опис політика
Енергодарський політик.

Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту. Надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України.

У квітні 2022 року Запорізька обласна військова адміністрація повідомляла, що Ненашев сприяв окупаційній владі Енергодару та російській пропаганді.

Зокрема, Ненашев відкрив школу боксу та використав дітей Енергодару у пропагандистських цілях. Він повідомив батьків про тренування з боксу і запросив на нього дітей. Одночасно він запросив на тренування і російські ЗМІ. В результаті діти, що прийшли на заняття, стали учасниками зйомки пропагандистського відео окупаційних військ.

У вересні 2022 року спортивний клуб Ненашева та учні взяли участь у змаганнях, які організувала окупаційна влада Енергодара.

Зареєстрований приватним підприємцем (ФОП), основний вид діяльності якого – роздрібна торгівля іншими продуктами харчування в спеціалізованих магазинах.

У 2015-2016 роках був керівником Енергодарської дитячо-юнацької спортивної школи з боксу імені В.Р. Манзулі Енергодарської міськради.

У 2015 році балотувався в депутати Енергодарської міськради від політпартії "Нова політика", не обрано.

Раніше був членом ради Енергодарської міської організації політпартії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".

Має вищу освіту.

Народився 21 серпня 1973 року.

профіль Татьяна Анатольевна

Татьяна Анатольевна
Татьяна Анатольевна
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 1 день тому
Інформація Користувача Все як завжди) Украина

Контакт Татьяна Анатольевна (автора)

  Ненашев Володимир Васильович - 1
  Ненашев Володимир Васильович

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Татьяна Анатольевна
  Татьяна Анатольевна
  1093 активних анкет
  Приватна особа
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 1 день тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Місто, якого немає, Украина

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Ненашев Володимир Васильович
  Ненашев Володимир Васильович за Татьяна Анатольевна