Пошук

Дубінський Олександр Анатолійович

QR CODE
ПОЛІТИЧНІ ДІЯЧІ
Опубліковано 1 рік тому
137 переглядів

Дубінський Олександр Анатолійович

QR CODE
ПОЛІТИЧНІ ДІЯЧІ
Опубліковано 1 рік тому
137 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

Рік народження: 1981/Поширення проросійської пропаганди, фігурант санкційного списку США.

Опис політика
Нардеп ВР 9-го скикання від "Слуги народу".

Дубінський систематично поширював російську пропаганду про зовнішнє управління Україною, біолабораторії, назвав гасло "Слава Україні" нацистським.

У 2021 році США запровадило санкції на нардепа Олександра Дубінського і нардепа-держзрадника Андрія Деркача. Їх звинуватили у втручанні у президентські вибори Сполучених Штатів 2020 року, зазначивши, що він є "частиною пов'язаної з Росією мережі іноземного впливу". Також, відеомережа YouTube заблокувала канал Дубінського, який він вів останні 3 роки.

Дубінського виключили із фракції "Слуга народу". Сам він виходити з фракції відмовився. Дубінського також зняли з керівництва партійного осередка на Київщині.

Нацбанк застеріг банки від співпраці з Дубінським. Генпрокуратура відкрила кримінальні провадження проти Дубінського. Йому інкримінували несплату податків та легалізацію прибутків, отриманих злочинним шляхом.

У відповідь Дубінський звинуватив у публікації "плівок Деркача” Офіс президента Володимира Зеленського. Ці плівки, за словами Деркача, мали б доводити те, що в Україні є "зовнішнє управління".

У 2020 році Офіс прокурора відмовився відкривати справу щодо держзради стосовно Дубінського і Деркача після звернення Центру протидії корупції. ЦПК звертався з аналогічним зверненням і до до СБУ. Організація домоглася в суді, щоб проти Дубінського відкрили справу за ч. 1 ст. 111 КК - Державна зрада.

Журналісти Bihus.info виявили, що Дубінський під час Революції Гідності займався створенням антимайданівських фейків на замовлення найближчого оточення ексміністра доходів і зборів держзрадника Олександра Клименка. Журналісти отримали доступ до переписок Дубінського (2013-2014 роки) щодо планування заходів з дискредитації Революції Гідності. Зокрема він створив фейк і просував інформаційну кампанію "повій на Майдані" з ціллю зобразити протест як центр розпусти.

Як народний депутат Дубінський ініціював законопроєкт, згідно з яким громадські організації, які мають фінансування від іноземних донорів, мали б маркувати свої матеріали як "іноземні агенти". Схожу політику запровадила росія.

Також цього року прізвище Дубінського з’явилося у журналістських розслідуваннях щодо судді ОАСК Павла Вовка, якого звинувачують у спробі "захоплення влади". Судді ОАСК мали заборонити виїзд за кордон політикам часів президентства Петра Порошенка після виборів, які той програв. Для цього треба було, щоб хтось подав відповідний позов до суду. На плівках голос, схожий на голос судді Вовка, каже, що позов подав Дубінський.

Під час місцевих виборів 2020 року Дубінський був кандидатом у депутати до Київської облради (перший номер списку "Слуга народу"). Від мандату відмовився. Після виборів під час обрання голови облради контролював таємне голосування, щоб головою обрали представника "Слуги народу" Олекандра Склярова, який купив ділянку в Криму після його тимчасової анексії.

Цього ж року суд зобов’язав ДБР розпочати досудове слідствощодо ймовірного отримання Дубінським румунського громадянства. Документи, як повідомляють журналісти, політик подав за три роки до судової ухвали.

Журналісти пов’язують Дубінського до умовної групи "Приват" Ігоря Коломойського всередині фракції "Слуга народу" у парламенті. Після обговорень у парламенті нових кандидатів до уряду, журналісти помітили, як Дубінський поїхав до офісу Коломойського. На початку року СБУ виявило, що уряд Олексія Гончарука прослуховують незаконно. Плівки монтували на технічних пристроях 1+1, де раніше працював Дубінський та низка політиків з партії "Слуга народу".

Він розмістив свою приймальню у квартирі бізнес-партнера олігарха Тімура Міндіча інформаційно підтримував профспілки Дніпра, які подали 20 позовів у справах щодо державного "ПриватБанку" з метою змінити керівництво банку та закрити ініційовані проти Коломойського судові процеси.

Дубінський став автором близько тисячі поправок до законопроєкту про боротьбу із "законодавчим спамом" і поправками намагався блокувати "антиколомойський" закон. Також нардеп був ініціатором подання депутатів до Конституційного Суду щодо визнання призначення директора НАБУ Артема Ситника неконституційним.

У 2019 році ведучий телеканалу 1+1 програми "Гроші" Дубінський був обраний депутатом Верховної Ради ("Слуга Народу", 94 округ, Київщина). Він став Членом однойменної фракції і був членом партії. Його обрали заступником голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

Журналісти Bihus.info повідомили, що Дубінський і його родина протягом останніх кількох років стали власниками загалом 24 квартир, 17 автівок, двох будинків і 70 соток землі на загальну суму близько 2,5 млн доларів. Тоді ж нардеп сказав свою крилату фразу "Мама любить скорость".

Нардеп не підтримав в комітеті законопроекту про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об’єктів нерухомості.

За даними фактчекінгової платформи "Детектор Медіа", неодноразово розповсюджував недостовірну та маніпулятивну інформацію, зокрема, про в.о. міністра охорони здоров’я України Уляну Супрун, яка зрештою подала на нього до суду. Порошенко також подав до суду на 1+1 через сюжет Дубінського на згаданому каналі про те, що Порошенко створив злочинне угрупування в Молдові і нібито причетний до вбивства свого брата Михайла.

Коли Порошенко виступив з ініціативою запровадити офіційно в армії привітання: "Слава Україні" - "Героям слава!", Дубінський заявив, що це нацистське вітання. Представників ОУН-УПА називав нацистами.

У 2014 році став ведучим програми "Гроші", у 2010 році - креативним продюсером департаменту журналістських розслідувань "1+1".

З 2009 по 2015 рік вів блоги на сайті "Української правди". Видання "Українська правда" позначила блоги Дубінського позначкою "Обережно! Редакція підозрює, що цей автор виконує своїми постами певні завдання. Враховуйте це під час читання".

У 2009 році очолював редакцію тижневика “KievWeekly”.

З 2004 до 2009 року працював у газеті "Экономические известия".

Закінчив Національний університет харчових технологій за спеціальністю "облік і аудит" та Київський політехнічний інститут (інженер-електрик).

Фігурант антикорупційних розслідувань.

профіль Татьяна Анатольевна

Татьяна Анатольевна
Татьяна Анатольевна
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 3 місяців тому
Інформація Користувача Все як завжди) Украина

Контакт Татьяна Анатольевна (автора)

    Дубінський Олександр Анатолійович - 1
    Дубінський Олександр Анатолійович

    Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

    Інші анкети цього автора

    Коментарі

    Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
    Додайте коментар

    Додаткова інформація Подробиці

    Татьяна Анатольевна
    Татьяна Анатольевна
    1093 активних анкет
    Приватна особа
    Реєстрація 1+ рік
    Онлайн 3 місяців тому
    Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

    Розташування анкет

    Місто, якого немає, Украина

    Залишайтесь у Безпеці!

    Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
    Дубінський Олександр Анатолійович
    Дубінський Олександр Анатолійович за Татьяна Анатольевна