Пошук

Бикова (Голембіовська) Анне Ігорівна

QR CODE
ПОЛІТИЧНІ ДІЯЧІ
Опубліковано 1 рік тому
120 переглядів

Бикова (Голембіовська) Анне Ігорівна

QR CODE
ПОЛІТИЧНІ ДІЯЧІ
Опубліковано 1 рік тому
120 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

Політтехнолог Партії Шарія, журналістка, засновниця і директорка політичного агентства "AG group".Поширення антиукраїнської пропаганди та співпраця з організаціями країни-агресора.

Опис
Політтехнолог Партії Шарія, журналістка, засновниця і директорка політичного агентства "AG group".

Поширення антиукраїнської пропаганди та співпраця з організаціями країни-агресора.

Після початку повномасштабного вторгнення виїхала до Естонії, де під виглядом української біженки працює у російськомовному виданні DELFI.

У лютому 2022 року в інтервʼю проросійському youtube-каналу "Перший Козацький" заявляє, що Україна формує ТРО із праворадикалів, яким видадуть зброю та пустять на смерть, як "гарматне м’ясо".

У 2018 році Анне Бикова розлучилась із Сергієм Биковим, почала працювати політтехнологом проросійської Партії Шарія та одружилась із Михайлом Железняком, який пізніше очолив Київську, Луганську та Черкаську організації Партії Шарія.

Бикова організовувала так званий пул експертів, які ходять по телеканалам, просувають кремлівські наративи та партію Шарія.

У 2014 році після початку війни російської федерації проти України у ЗМІ просувала наративи про нібито «громадянську війну в Україні», необхідність прямих переговорів з проросійськими ватажками тимчасово окупованих росією територій України, примусову українізацію, яка нібито розколює суспільство, та незаконне переслідування Україною Віктора Медведчука.

У 2014 році заснувала й очолила політичне агентство AG group.

Із 2013 року Голембіовська фігурує у ЗМІ як незалежний політтехнолог, надає журналістам інтервʼю, коментарі тощо. Переважно, на проросійських каналах із пулу 112-Україна, NewsOne, НАШ та шпальтах проросійських видань на кшталт ВЄСТІ.

У 2012 році захищаючи Вадима Колесніченка від активісток FEMEN Анне Голембіовська заявила, що треба брати приклад з володимира путіна.

У 2010- 2015 роках очолювала відділ зовнішніх зв'язків у Молодіжній дипломатичній ініціативі.

У 2011 році організовувала молодіжні форуми у Києві, Одесі та інших містах України з метою формування в суспільстві міфу про нібито єдиність та неподільність російського й українського народів, та міфу про нацизм в Україні.

У 2010 – 2012 роках Анне Голембіовська працювала в апараті Верховної Ради, у Комітеті з питань правосуддя Верховної Ради України, під прямим керівництвом Н.Д.У. Колесніченко Вадима (Партія Регіонів).

Очолювала організацію "КМОРС "Російський молодіжний центр Києва" - псевдогромадська організація, яка підпорядковувалась Федеральному агентству у справах Співдружності Незалежних Держав, яку координували через представництво "Россотрудничества" в Україні.

Освіта вища.

Пройшла курс "законотворча діяльність" в Інституті законодавства Верховної Ради України. З відзнакою закінчила КНЕУ імені Вадима Гетьмана за спеціальністю "міжнародна економіка". Закінчила навчання в YorkUniversity в м. Торонто (Канада) за фахом "міжнародні відносини".

Фігурантка бази "Миротворець".

Народилася 25 жовтня 1991 року у Києві.

профіль Татьяна Анатольевна

Татьяна Анатольевна
Татьяна Анатольевна
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 4 тижнів тому
Інформація Користувача Все як завжди) Украина

Контакт Татьяна Анатольевна (автора)

  Бикова (Голембіовська) Анне Ігорівна - 1
  Бикова (Голембіовська) Анне Ігорівна

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Татьяна Анатольевна
  Татьяна Анатольевна
  1093 активних анкет
  Приватна особа
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 4 тижнів тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Місто, якого немає, Украина

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Бикова (Голембіовська) Анне Ігорівна
  Бикова (Голембіовська) Анне Ігорівна за Татьяна Анатольевна