Балицький Євген Віталійович

QR CODE
ПОЛІТИЧНІ ДІЯЧІ
Опубліковано 1 рік тому
94 переглядів

Балицький Євген Віталійович

QR CODE
ПОЛІТИЧНІ ДІЯЧІ
Опубліковано 1 рік тому
94 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

Рік народження: 1969/Співпраця з окупантами Мелітополя


Опис політика
За методологією Руху ЧЕСНО даний політик є ДержZрадником.

Увесь час своєї депутатської кар'єри Балицький неприховано підтримував російські наративи. "Захищав" російську мову – проводив у міській раді громадські слухання, називаючи російську "мовою визволителя". Підігравав російській пропаганді у питанні Криму: мовляв, кримчани "ушли" від України і не хочуть повертатись через "держпереворот", "бандерівців" і "спалених людей в Одесі".

19 жовтня 2022 року Указом Президента потрапив до санкційного списку РНБО, щодо осіб, які прямо або опосередковано підтримали військову агресію росії проти України.

28 вересня 2022 року Євген Балицький повідомив, що став членом провладної партії рф "єдина росія".

В той самий день Офіс генпрокурора та СБУ повідомили йому про підозру у колабораційній діяльності.

Встановлено, що він за підтримки збройних формувань рф і представників держави-агресора провів низку заходів для підготовки та організації проведення незаконного референдуму.

9 серпня 2022 року СБУ повідомила, що ідентифікувала всіх колаборантів, які вступили до лав окупаційного "мвд рф" на Запоріжжі. Їм усім оголосили підозру у держзраді. Головою псевдоутворення "призначено" Євгена Балицького.

За завданням російських кураторів, так зване "мвд" придушує опір і залякує мешканців тимчасово окупованих територій. Для цього застосовують репресивні методи, масові переслідування і затримання громадян за надуманими приводами. Також відомі випадки викрадення людей.

8 серпня 2022 року Балицький, як "керівник окупаційної влади в Запорізькій області", підписав розпорядження про підготовку до референдуму щодо приєднання до рф.

4 серпня 2022 року СБУ оприлюднила дані про зрадників, які допомогли рф викрасти понад 650 тис. тонн українського зерна з тимчасово окупованих Херсонщини і Запоріжжя.

За даними СБУ, Балицький видав "розпорядження", на підставі якого на окупованих територіях було введено тимчасову адміністрацію. У результаті цього псевдопідприємству "Державний зерновий оператор" було незаконно передано майно 7 агропромислових комплексів і зернових терміналів на території Запорізької області.

Балицькому та іншним оголошено підозру за трьома статтями КК України - колабораційна діяльність, пособництво державі агресору та порушення законів та звичаїв війни.

У середині липня 2022 в регіональних телеграм каналах з'явилась інформація, що окупанти зняли Балицького з посади голови "Запорізької військово-цивільної адміністрації".

11 липня 2022 року розвідка повідомила, що Балицький курує розкрадання зерна. Для його викрадення і вивозу з області росіяни створили "державну унітарну компанію", діяльність якої контролює Балицький.

24 червня 2022 року стало відомо, що у тимчасово захопленому російськими військами Мелітополі партизани пропонують за голову колаборанта Євгена Балицького винагороду в 10 тисяч доларів.

26 травня 2022 року СБУ оголосила про підозру депутату, якого окупанти призначили керівником "Запорізької військово-цивільної адміністрації".

12 березня 2022-го року Віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук повідомила, що Балицький співпрацює з окупантами.

У березні 2022 року радник голови МВС Антон Геращенко повідомив, що Балицький добровільно надає можливість ретрансляції у Мелітополі каналу Росія 24 на базі свого телеканалу МТВ-Плюс.

У 2020 році обрано депутатом Запорізької облради від "Опозиційного блоку".

9 травня 2019 року святкував з кремлівською ініціативою "Бессмертный полк".

У 2019 році балотувався до Верховної Ради 9 скликання по 80 округу (Запорізька область) як самовисуванець та член партії "Опозиційний Блок", не обрано.

У 2018 році Балицький їздив у "відпустку" в Крим.

У 2014 році обраний народним депутатом 8-го скликання за округом №80 (Запорізька область). Член депутатської фракції партії "Опозиційний Блок". Голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

У 2012-2014 роках - народний депутат 7 скликання від "Партії регіонів" за тим же округом. Влітку 2014 року вийшов з фракції "Партії регіонів" у парламенті, а з квітня 2015 року стає керівником територіальної організації політичної партії “Опозиційний блок” у Мелітопольському районі Запорізької області.

У 2010-2012 роках – депутат Запорізької облради 6 скликання від “Партії регіонів” за 47 мажоритарним округом (м. Мелітополь).

У 1998-2002 роки - депутат Запорізької обласної ради 3 скликання. Був головою правління та директором заводу “Автогідроагрегат", виконуючим обов'язки директора департаменту в Міністерстві економіки і з питань євроінтеграції України, керівником Мелітопольського пивоварного заводу та ПП "ОлЖеКа".

Закінчив Тамбовське вище військове авіаційне інженерне училище за спеціальністю "льотчик-інженер 3 класу", 4 роки служив у різних авіаційних гарнізонах, у 1995 році звільнений у запас, має звання капітана.

Кнопкодав. Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року. Фігурант антикорупційних розслідувань:

Не задекларував фірму, співвласником якої є його син.

Дружина зареєструвала на себе 5 літаків, які родина не могла собі дозволити купити згідно декларацій.

Здавав в оренду свій літак Національному авіаційному університету за завищеною ціною.

профіль Татьяна Анатольевна

Татьяна Анатольевна
Татьяна Анатольевна
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 1 день тому
Інформація Користувача Все як завжди) Украина

Контакт Татьяна Анатольевна (автора)

  Балицький Євген Віталійович - 1
  Балицький Євген Віталійович

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Татьяна Анатольевна
  Татьяна Анатольевна
  1093 активних анкет
  Приватна особа
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 1 день тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Місто, якого немає, Украина

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Балицький Євген Віталійович
  Балицький Євген Віталійович за Татьяна Анатольевна