Азаров Микола Янович

QR CODE
ПОЛІТИЧНІ ДІЯЧІ
Опубліковано 1 рік тому
38 переглядів

Азаров Микола Янович

QR CODE
ПОЛІТИЧНІ ДІЯЧІ
Опубліковано 1 рік тому
38 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

Рік народження: 1947/Посібник російських можновладців, які взялись за агресивну війну проти України та зміну її кордонів. Оголошена держзрада за погодження проекту "Харківських угод".

Опис політика
За методологією Руху ЧЕСНО даний політик є ДержZрадником.

У 2021 році Печерський суд заочно обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для колишнього прем’єра Миколи Азарова за державну зраду.

Азаров, діючи спільно та за попередньою змовою з колишнім президентом України Віктором Януковичем, на порушення Конституції та закону України "Про міжнародні договори України" підписав розпорядження про схвалення "Харківських угод" на користь РФ, якими було продовжено на 25 років термін перебування Чорноморського флоту РФ на території України.

У 2020 році суд ЄС зняв санкції проти Миколи Азарова.

У 2018 році прокуратура повідомила про підозру Азарову та його сину екснардепу. Правоохоронці звинуватили їх у хабарництві. Сума неправомірної вигоди становила 140 млн.

У 2017 році Азаров повідомив російським ЗМІ, що може створити в Росії “український уряд у вигнанні”. Заява зроблена після того, як суд держави-окупанта РФ класифікував протести на Майдані у 2014 році як “переворот”.

На початку 2014 року подав у відставку з посади прем’єр-міністра, виїхав до Росії після того, як на Майдані почали розстрілювати протестувальників. Громадян України, які вийшли на Майдан боронити свою свободу, називав мародерами, терористами і злочинцями. Азаров підпав під дію міжнародних економічних санкцій.

У 2013 році уряд Азарова постановив призупинити процес підготовки до укладання угоди про асоціацію між Україною та ЄС, що суперечило програмі “Партії регіонів”.

У 2012 році балотувався в парламент як перший номер “Партії регіонів”. На момент балотування був прем’єр-міністром України. У партійній програмі йшлося про те, що Україна має мати позаблоковий статус і здобути асоційоване членство в ЄС без візових бар’єрів. Також політики обіцяли посилення економічної співпраці в зоні вільної торгівлі з ЄС та СНД та стратегічне партнерство з Росією, США та Китаєм.

У 2010 році Азарова призначили з подачі представників “Партії регіонів” прем’єр-міністром України.

У 2007 році обраний до парламенту за списком “Партії регіонів”.

У 2006 році пройшов у Верховну Раду як представник “Партії регіонів”. Йшов у партійному списку під номером 12. На момент балотування був тимчасово безробітний. Після виборів його призначили на посаду першого віце-прем’єра і міністра фінансів.

З 2002 по 2005 рік був першим віце прем'єр міністром фінансів України в першому уряді Віктора Януковича.

З 1996 по 2002 рік очолював Державну податкову адміністрацію.

З 1994 по 1998 рік був народним депутатом України ІІ скликання. Очолював бюджетний комітет.

1984 року переїхав в Україну.

Народився 17 грудня 1947 року у місті Калуга (нині РФ).

профіль Татьяна Анатольевна

Татьяна Анатольевна
Татьяна Анатольевна
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 1 місяць тому
Інформація Користувача Все як завжди) Украина

Контакт Татьяна Анатольевна (автора)

  Азаров Микола Янович - 1
  Азаров Микола Янович

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Татьяна Анатольевна
  Татьяна Анатольевна
  1093 активних анкет
  Приватна особа
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 1 місяць тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Місто, якого немає, Украина

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Азаров Микола Янович
  Азаров Микола Янович за Татьяна Анатольевна