Артюх Володимир Васильович

QR CODE
ПОЛІТИЧНІ ДІЯЧІ
Опубліковано 1 рік тому
334 переглядів

Артюх Володимир Васильович

QR CODE
ПОЛІТИЧНІ ДІЯЧІ
Опубліковано 1 рік тому
334 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

Рік народження: 1962/Надання окупантам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України - здавав окупантам списки сумської тероборони.

Опис політика
Агент спецслужб рф, ексголова Держархіву Сумської області.

Надання окупантам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України - здавав окупантам списки сумської тероборони.

На початку квітня Служба безпеки України повідомила про те, що у Сумах агентом спецслужб РФ виявився голова однієї з міських громадських організацій.

Колаборант намагався передати окупантам списки з установчими даними українських патріотів, у тому числі бійців місцевої Тероборони.

Отримані відомості окупанти планували використати для викрадення, катування та вбивства українців, придушення національного супротиву на території регіону.

Спецпризначенці СБУ затримали зрадника на спробі виконання завдання агресорів.

Як повідомили місцеві ЗМІ, агентом спецслужб росії виявився Володимир Артюх, голова благодійної організації "Сумський фонд соціального захисту членів Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)".

За даними порталу Судова влада України, станом на вересень 2022 року суд продовжує розглядає справу за обвинуваченням Володимира Артюха у державній зраді.

Володимир Артюх – почесний голова Сумської обласної організації "Спілки ветеранів Афганістану".

За даними аналітичної платформи Youcontrol, у 2020 році Володимир Артюх балотувався в депутати Сумської міськради від партії "За майбутнє", не обрано.

У грудні 2010 року за сприяння тодішнього голови Сумської облдержадміністрації Юрія Чмиря призначений головою Держархіву Сумської області.

У 2002 році балотувався в депутати Верховної Ради України від виборчого блоку політичних партій "Єдність". На момент виборів займав посаду Уповноваженого представника Держкомітету України у справах ветеранів. Був членом Української партії Справедливості - Союзу ветеранів, інвалідів, чорнобильців, афганців.

Народився 6 січня 1962 року в с. Капустинці, Липоводолинського району Сумської області.

профіль Татьяна Анатольевна

Татьяна Анатольевна
Татьяна Анатольевна
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 6 днів тому
Інформація Користувача Все як завжди) Украина

Контакт Татьяна Анатольевна (автора)

  Артюх Володимир Васильович - 1
  Артюх Володимир Васильович

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Татьяна Анатольевна
  Татьяна Анатольевна
  1093 активних анкет
  Приватна особа
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 6 днів тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Місто, якого немає, Украина

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Артюх Володимир Васильович
  Артюх Володимир Васильович за Татьяна Анатольевна