Аксьонов Сергій Валерійович

QR CODE
ПОЛІТИЧНІ ДІЯЧІ
Опубліковано 1 рік тому
257 переглядів

Аксьонов Сергій Валерійович

QR CODE
ПОЛІТИЧНІ ДІЯЧІ
Опубліковано 1 рік тому
257 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

Рік народження: 1972/Український політик-колаборант, який спрівпрацює з державою-агресором Росією. Самопроголошений прем'єр-міністр тимчасової російської окупаційної влади у АР Крим. У 90-х роках був у кримінальних колах і мав прізвисько “Гоблін”.


Опис політика
Український політик-колаборант, який співпрацює з державою-агресором Росією. Самопроголошений прем'єр-міністр тимчасової російської окупаційної влади у АР Крим. У 90-х роках був у кримінальних колах і мав прізвисько “Гоблін”.

У 2021 Київський апеляційний суд дав дозвіл на затримання Сергія Аксьонова. Він перебуває у розшуку.

У 2019 році Аксьонову Росія дозволила самостійно обирати підрядників у рамках держзамовлень у тимчасово окупованому Криму. Але вже з 2022 року РФ на окупованих територіях достроково припинила програму соцекономрозвитку півострова. Колаборанта усунули від контролю над фінансовими потоками, як повідомляють ЗМІ.

У 2018 році політик звернувся до українського суду, щоб скасувати санкції проти себе, але безуспішно.

У березні 2014 року отримав паспорт громадянина РФ. За місяць до цього його з порушенням Конституції України та за відсутності кворуму у залі призначили “прем’єр-міністром АРК”.

У 2012 році партія “Руська єдність” балотувався до парламенту. Вона висунула кількох кандидатів по мажоритарних округах. Аксьонов балотувався на 1 окрузі й отримав менше ніж 10% голосів, посівши 4 місце. Політика, який згодом незаконно очолить колабораційний уряд Криму, підтримали лише 6575 громадян.

У передвиборчій програмі йшлося про те, що “Нам необхідно добиватись зміцнення та поглиблення економічних відносин з Росією на взаємовигідних умовах. Надання російській мові статусу другої державної є необхідним історичним кроком для України.”

На момент балотування кандидат був заступником директора ТОВ “Фірма “Ескада”.

У 2010 році очолив партію “Русское единство” (“Руська єдність” - українською мовою) і цього ж року був обраний депутатом Верховної Ради АРК Крим. Від цієї партії пройшло лише кілька депутатів через низьку підтримку.

На той момент не висловлював сепаратистських ідей і наголошував, що його душа нібито сильніше болить за Україну, ніж за Росію.

У 2009 увійшов до правління "Громадянського активу Криму", став співголовою Координаційної ради "За російську єдність у Криму" і очолив Всекримський суспільно-політичний рух "Руська єдність" у який увійшли такі проросійські організації республіки як "Російська громада Криму", "Громадянський актив Криму" і Кримська республіканська організація партії "Руський блок".

З 2008 р. член громадських організацій "Російська громада Криму" (рос. Русская община Крыма) і "Громадянський актив Криму" (рос. Гражданский актив Крыма).

У 2003 році отримав російське громадянство як Сергій Аксьонов. Про це свідчить указ президента РФ Володимира Путіна. Але цього документу в мережі більше немає, але архіви профільного сайту містять таку інформацію.

У середині 90-х років був звичайним бригадиром в організованому злочинному угрупованні, він був відомий у Криму у кримінальних колах і міліцейських на прізвисько “Гоблін”, яке почали використовувати знову після того, як Аксьонов став колаборантом. Як повідомляють ЗМІ, Аксьонов брав участь у двох ОЗУ “Греки” та “Сейлем”. Сам колаборант це заперечує і судився з тими, розповідав про “Гобліна”.

У 1993–1998 рр. був заступником директора кооперативу "Еллада". 1998 по 2001 рр. заступник директора ТОВ "Астерікс". З квітня 2001 р. заступник директора ТОВ "Фірма Ескада".

У 1989–1993 навчався у Сімферопольському вищому військово-політичному будівельному училищі.

Політик народився в Молдові, в місті Бєльці, 26 листопада 1972 року.

профіль Татьяна Анатольевна

Татьяна Анатольевна
Татьяна Анатольевна
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 2 тижнів тому
Інформація Користувача Все як завжди) Украина

Контакт Татьяна Анатольевна (автора)

  Аксьонов Сергій Валерійович - 1
  Аксьонов Сергій Валерійович

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Татьяна Анатольевна
  Татьяна Анатольевна
  1078 активних анкет
  Приватна особа
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 2 тижнів тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Місто, якого немає, Украина

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Аксьонов Сергій Валерійович
  Аксьонов Сергій Валерійович за Татьяна Анатольевна