Бердник Мирослава Олександрівна

QR CODE
Зрадники та Колаборанти
Опубліковано 1 рік тому
45 переглядів

Бердник Мирослава Олександрівна

QR CODE
Зрадники та Колаборанти
Опубліковано 1 рік тому
45 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

Антиукраїнська публіцистка.СБУ повідомили Мирославі Бердник про підозру в скоєнні дій, направлених на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу чи захоплення державної влади, а також за статтею про сприяння створенню чи діяльності терористичної групи чи терористичній організації.

Опис
Антиукраїнська публіцистка. Авторка книжки "Пішки в чужій грі. Таємна історія українського націоналізму", яку було видано в росії в 2014 році.

За даними російського пропагандистського порталу “Украина.ру”, 17 лютого 2022 року у Запоріжжі співробітники СБУ повідомили Мирославі Бердник про підозру в скоєнні дій, направлених на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу чи захоплення державної влади, а також за статтею про сприяння створенню чи діяльності терористичної групи чи терористичній організації.

“Украина.ру” входить до холдингу “Россия сегодня”, яким керує російський пропагандист Дмитро Кисельов. Випусковим редактором зазначеного ресурсу є державний зрадник Юрій Кот.

На фоні наступу Росії поширює дезінформацію у соцмережах. Вона залякує людей територіальною обороною, поширює російську мантру про «восемь лет», звинувачує Україну в гуманітарній катастрофі, виправдовує обстріли шкіл росіянами, видає проголошення української незалежності за «трагедію», бідкається про хибні сирени, публікує позиції українських військових, жаліється на історичний націоналістичний терор, стверджує, що президент Зеленський хоче «утащить за собой» у могилу якомога більше українців.
Рейтинг
Результат 0 Голоса
Почати розмову
Користувач офлайн
Почати розмову
Користувач онлайн

профіль Татьяна Анатольевна

Татьяна Анатольевна
Татьяна Анатольевна
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 1 тиждень тому
Інформація Користувача Все як завжди) Украина

Контакт Татьяна Анатольевна (автора)

  Бердник Мирослава Олександрівна - 1
  Бердник Мирослава Олександрівна

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Татьяна Анатольевна
  Татьяна Анатольевна
  1078 активних анкет
  Приватна особа
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 1 тиждень тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Місто, якого немає, Украина

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Бердник Мирослава Олександрівна
  Бердник Мирослава Олександрівна за Татьяна Анатольевна