Віталій Петренко

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Загиблі герої
Опубліковано 8 місяців тому
97 переглядів

Віталій Петренко

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Загиблі герої
Опубліковано 8 місяців тому
97 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

Навіки в строю: Віталій Петренко до останнього залишився вірним українському народові
Ми пам’ятаємо всіх захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни… Їхні імена вже увійшли в історію боротьби за Українську державу.
Віталій Петренко після служби в Збройних силах України за покликом душі вступив до лав міліції в далекому 1994 році. Пройшов шлях від міліціонера патрульно-постової служби до начальника слідчого відділу. Бурхливі події 2014 року застали його на посаді тимчасово виконуючого обов’язки начальника міліції Лисичанська.
У травні 2014 році місто полонили бойовики незаконних збройних формувань самопроголошеної «лнр». Вони неодноразово пропонували перейти на їхній бік особовому складу місцевої міліції, яку була на той момент під керуванням підполковника Петренка. Очільник міліції Лисичанська мав проукраїнську позицію та постійно відмовляв у співпраці. Аби вплинути на рішення офіцера, бойовики почали погрожувати розправою над родиною … Відправивши дружину та двох донечок до безпечного міста, Віталій продовжив виконувати службові обов’язки.
А, 8 липня 2014 року підполковника міліції Віталія Петренка викрили бойовики… Його тіло з простреленою головою виявили лише 17 вересня 2014 року біля мосту поряд із селом Золотарівка Попаснянського району на Луганщині.
Віталію назавжди 40 років… У нього залишилась любляча дружина та дві доньки.
Герої не вмирають! Пам’ятаємо…

Додаткові дані

Звання: підполковник
Дата та місце загибелі: 17 вересня 2014

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 3 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Віталій Петренко - 1
  Віталій Петренко

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 3 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Віталій Петренко
  Віталій Петренко за Юрий Николаевич