Віталій Кучерявий

QR CODE
Загиблі герої
Опубліковано 1 рік тому
523 переглядів

Віталій Кучерявий

QR CODE
Загиблі герої
Опубліковано 1 рік тому
523 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

З дитинства Віталій мріяв бути військовим, тому вступив до Національної академії Держприкордонслужби України. Проходив службу на північних рубежах нашої Держави, а з 2020 року – в зоні ООС. З 2021 року обіймав посаду начальника відділу прикордонної служби «Щастя» (тип Б) 3 прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса.

24 лютого 2022 року підрозділ під командуванням Віталія Кучерявого одним з перших вступив у бій на кордоні з росією. Протягом тривалого часу воїни успішно відбивали атаки ворога. Вже в перші дні зіткнень захопили ворожий БМП та чотирьох полонених. В одному із запеклих боїв захисники знищили бронетехніку противника та чотири вантажівки з боєприпасами. Ворог зазнав тяжких втрат та відступив.

13 березня Віталій Кучерявий разом зі своїм підрозділом вступив у жорстокий бій з ворожою піхотою на околицях села Стара Краснянка на Луганщині. Орки не змогли прорватися через лінію оборони прикордонників, тому застосували артилерію. Віталій Кучерявий у 32-річному віці загинув на полі бою від вибуху ворожого снаряда. У нього залишились дружина, семирічний син та батьки.

– Віталій був кращим з кращих, – наголосив начальник оперативно-військового управління Східного регіонального управління Держприкордонслужби України бригадний генерал Юрій Петрів. – Я досі не можу усвідомити, що його немає серед нас, від першої хвилини його загибелі і до сьогодні він – з нами, і завжди залишатиметься у наших серцях.

За здійснення особистих героїчних вчинків, відвагу і самовідданість, виявлені під час виконання завдань з охорони та оборони державного кордону, указом президента України Віталію Кучерявому присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно) та нагороджено орденом «За мужність» III ступеня.

Вічна пам'ять і Слава тобі, Герою!

Додаткові дані

Дата та місце загибелі: 13 березня 2022 р.

профіль OREON

OREON
OREON
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 1 тиждень тому
Інформація Користувача Все буде Україна) Київ, Київська обл, Украина

Контакт OREON (автора)

  Віталій Кучерявий - 1
  Віталій Кучерявий

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  OREON
  OREON
  48 активних анкет
  Приватна особа
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 1 тиждень тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Київ, Київська обл, Украина

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Віталій Кучерявий Віталій Кучерявий
  Віталій Кучерявий за OREON