Королько Микола Петрович

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Загиблі герої
Опубліковано 8 місяців тому
58 переглядів

Королько Микола Петрович

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Загиблі герої
Опубліковано 8 місяців тому
58 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

Cолдат

19.05.1988 – 21.07.2014

Королько Микола Петрович – стрілець – помічник гранатометника 2-го відділення охорони 3-го взводу охорони 1-ї роти охорони 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар» Збройних Сил України, солдат.

Народився 19 травня 1988 року в селі Тоболи Камінь-Каширського району Волинської області. Українець. У 2004 році закінчив 10 класів загальноосвітньої школи села Тоболи, у 2005 році – з відзнакою Волинський ліцей-інтернат (місто Луцьк Волинської області), у 2011 році – з відзнакою юридичний факультет Національного університету державної податкової служби України (у листопаді 2015 року реформований в Університет державної фіскальної служби України; місто Ірпінь Київської області) за спеціальністю «Правове забезпечення держави». У 2005-2006 роках навчався на історичному факультеті Волинського державного університету імені Лесі Українки (нині – Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки; місто Луцьк Волинської області). За період навчання брав активну участь в громадських і культурних заходах. Був юрисконсультом професійного комітету студентів та курсантів Національного університету державної податкової служби України.

У 2011-2012 роках працював керівником відділу продажу по операціям з нерухомості.

Взимку 2013-2014 років перебував на Майдані Незалежності у Києві, де був активним учасником Революції гідності. Мав псевдо «Вітер».

24 червня 2014 року Летичівсько-Старосинявським об’єднаним районним військовим комісаріатом Хмельницкької області добровольцем призваний до лав Збройних Сил України. Служив стрільцем – помічником гранатометника 2-го відділення охорони 3-го взводу охорони 1-ї роти охорони 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар» Збройних Сил України (військова частина польова пошта В0624).

З літа 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України. Позивний «Сова».

21 липня 2014 року солдат Королько в районі селища міського типу Георгіївка Лутугинського району Луганської області виконував бойове завдання з прикриття наступу українських військових, займаючи снайперську позицію. Але його позиція була помічена та обстріляна танковою групою терористів. Солдат Микола Королько та старший лейтенант Павло Ящук загинули від влучення танкового снаряду.

Похований на кладовищі села Тоболи Камінь-Каширського району Волинської області.

Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (28.06.2015; посмертно).

Залишились мати, двоє братів, дружина та дві доньки.

19 травня 2015 року в селі Тоболи на будівлі загальноосвітньої школи (вулиця Миру, 5), де навчався Микола Королько, йому відкрито меморіальну дошку.

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 3 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Королько Микола Петрович - 1
  Королько Микола Петрович

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 3 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Королько Микола Петрович
  Королько Микола Петрович за Юрий Николаевич