Коренченко Олег Володимирович

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Загиблі герої
Опубліковано 9 місяців тому
58 переглядів

Коренченко Олег Володимирович

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Загиблі герої
Опубліковано 9 місяців тому
58 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

Cолдат

17.03.1991 – 14.06.2014

Коренченко Олег Володимирович - номер обслуги 25-ї окремої повітряно-десантної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, солдат.

Народився 17 березня 1991 року в місті Дніпропетровськ (нині - Дніпро). У 2009 році закінчив загальноосвітню школу №118 міста Дніпропетровськ, у 2010 році - Дніпропетровський професійно залізничний ліцей та здобув пофесією "Провідник пасажирського вагона, касир квитковий". Після закінчення ліцею був працевлаштований до Відокремленого структурного підрозділу "Дніпропетровське пасажирське вагонне депо" Державного підприємства "Придніпровська залізниця".

З 20 квітня 2011 року по 17 квітня 2012 року проходив строкову військову службу в батальйоні матеріально-технічного забезпечення 93-ї окремої гвардійської механізованої Харківської бригади Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А1302, селище міського типу Черкаське Новомосковського району Дніпропетровської області).

25 березня 2014 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив в 25-ій окремій Дніпропетровській повітряно-десантній бригаді Високомобільних десантних військ Збройних Сил України (військова частина А1126, селище міського типу Гвардійське Новомосковського району Дніпропетровської області).

З весни 2014 року брав участь в Антитерористичній операції на сході України.

14 червня 2014 року близько 01:00 години ночі, військово-транспортний літак ІЛ-76 МД Повітряних Сил Збройних Сил України, під час заходу на посадку на аеродром міста Луганськ, був підбитий терористами із переносного зенітно-ракетного комплексу. На борту літака знаходилось 40 військовослужбовців 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади, в тому числі і солдат Коренченко, та 9 членів екіпажу літака. В результаті катастрофи, весь особовий склад десанту та екіпаж літака загинув.

25 липня 2014 року похований на міському кладовищі міста Дніпропетровська (нині - Дніпро).

28 жовтня 2014 року в місті Дніпропетровськ (нині - Дніпро) на стелі пам‘яті про загиблих робітників Дніпропетровського пасажирського вагонного депо (проспект Сергія Нігояна, 42Б), де працював Олег Коренченко, йому відкрито меморіальну дошку.

Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (20.06.2014; посмертно).

Додаткові дані

Обставини загибелі: Катастрофа літака ІЛ-76 МД у Міжнародному аеропорту «Луганськ»

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 4 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Коренченко Олег Володимирович - 1
  Коренченко Олег Володимирович

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 4 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Коренченко Олег Володимирович
  Коренченко Олег Володимирович за Юрий Николаевич