Коновалов Олексій Ігоревич

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Загиблі герої
Опубліковано 9 місяців тому
51 переглядів

Коновалов Олексій Ігоревич

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Загиблі герої
Опубліковано 9 місяців тому
51 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

Капітан

31.01.1970 – 12.06.2014

Коновалов Олексій Ігоревич – командир 2-го стрілецького взводу стрілецької роти 13-го батальйону територіальної оборони Чернігівської області «Чернігів-1», капітан.

Народився 31 січня 1970 року в Російській Федерації. Мешкав у місті Тольятті Самарської області (Російська Федерація). У 1983 році разом з сім’єю переїхав до міста Чернігів. Навчався в середніх школах №9 та №15 міста Чернігова. Закінчив середню школу №15 (нині – гімназія №15) міста Чернігова. Навчався в професійно-технічному училищі №5 міста Чернігова (нині – Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту).

З 1988 року в лавах Збройних Сил СРСР/України. У 1992 році закінчив Київське вище військове авіаційне інженерне училище за спеціальністю «інженер електрозв’язку». Служив у Військово-Повітряних Силах України, зокрема у військовій частині в Автономній Республіці Крим. З 2000-х років капітан О.І.Коновалов – у запасі.

Мешкав у місті Чернігів. Працював у сфері автоматизації заводів, був приватним підприємцем. Їздив на заробітки до Польщі.

Взимку 2013-2014 років приймав активну участь в Революції гідності на Майдані Незалежності у Києві, був заступником сотника Чернігівської сотні Майдану. Був членом штабу Чернігівської обласної «Народної самооборони», членом Чернігівської обласної організації всеукраїнського об’єднання «Свобода». Після початку російської агресії у Криму приймав участь в облаштовуванні блок-постів біля Чернігова, допомагав українським військовим із ремонтом техніки.

24 квітня 2014 року Чернігівським об’єднаним військовим комісаріатом мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив командиром 2-го стрілецького взводу стрілецької роти 13-го батальйону територіальної оборони Чернігівської області «Чернігів-1» (військова частина польова пошта В2278; з листопада 2014 року – 13-й окремий мотопіхотний батальйон 1-ї танкової бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України).

З травня 2014 року брав участь в Антитерористичній операції на сході України. Керував військовим підрозділом на блок-посту біля села Велика Чернігівка Станично-Луганського району Луганської області. В сутичці з сепаратистами був поранений ножем у ногу.

12 червня 2014 року капітан Коновалов загинув внаслідок нещасного випадку, отримав удар струмом під час проведення електропроводки (за даними Чернігівської обласної державної адміністрації, загинув у селі Верхня Богданівка Біловодського району Луганської області).

16 червня 2014 року похований на кладовищі «Яцево» у Чернігові.

Нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (21.03.2016; посмертно).

Знав польську, французьку та англійську мови.

1 вересня 2014 року в Чернігові на фасаді будівлі ліцею №15 (вулиця Козацька, 10), в якій навчався Олексій Коновалов, йому відкрито меморіальну дошку.

Залишились донька та син.

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 4 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Коновалов Олексій Ігоревич - 1
  Коновалов Олексій Ігоревич

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 4 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Коновалов Олексій Ігоревич
  Коновалов Олексій Ігоревич за Юрий Николаевич