Кондратюк Олександр Іванович

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Загиблі герої
Опубліковано 9 місяців тому
23 переглядів

Кондратюк Олександр Іванович

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Загиблі герої
Опубліковано 9 місяців тому
23 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

Старший лейтенант

04.07.1982 – 20.01.2015

Кондратюк Олександр Іванович - начальник медичної служби 90-го окремого аеромобільного батальйону 81-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, старший лейтенант медичної служби (посмертно).

Народився 4 липня 1982 року в місті Шпола Черкаської області. У 1999 році закінчив 9 класів загальноосвітньої школи села Ярославка Шполянського району Черкаської області. З 2003 року навчався в Вінницькому національному медичному університеті імені М.І. Пирогова, який закінчив у 2010 році за фахом лікар-педіатр. Працював дитячим лікарем у місті Шпола.

21 липня 2014 року добровільно звернувся до Шполянського районного військового комісаріату та був направлений для проходження військової служби за мобілізацією в 90-й окремий аеромобільний батальйон 95-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України (з осені 2014 року - 90-й окремий аеромобільний батальйон входить до складу 81-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України; військова частина В1611, місто Костянтинівка Донецької області).

З осені 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.

20 січня 2015 року десантники 90-го окремого аеромобільного батальйону виїхали на трьох транспортерах МТ-ЛБ до нового терміналу Міжнародного аеропорту «Донецьк» для ротації особового складу та евакуації поранених. В умовах щільного туману та відсутності зв‘язку, який «глушили» російські збройні формування, транспортер, який йшов в голові колони та в середині якого перебував лейтенант медичної служби Кондратюк, проїхав будівлю аеропорту та опинився біля агроцентру, в результаті чого потрапив під обстріл бойовиків. В ході бою лейтенант медичної служби Кондратюк загинув. Разом з ним загинули сержант Марченко, молодший сержант Черниш, молодший сержант Алексейчук та солдат Питель.

11 лютого 2015 року похований на кладовищі міста Шпола.

Почесного громадянина міста Шпола (посмертно). У жовтні 2015 року в селі Ярославка Шполянського району на фасаді будівлі загальноосвітньої школи (вулиця Молодіжна), де навчався Олександр Кондратюк, йому відкрито меморіальну дошку.

Нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (16.01.2016; посмертно), медаллю УПЦ КП «За жертовність і любов до України» (посмертно), нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно) та іменною зброєю - кортиком.

20 січня 2016 року в місті Вінниця в холі Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова (вулиця Пирогова, 56), де навчався Олександр Кондратюк, йому відкрито меморіальну дошку.

Залишились мати, дружина та донька.

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 4 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Кондратюк Олександр Іванович - 1
  Кондратюк Олександр Іванович

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 4 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Кондратюк Олександр Іванович
  Кондратюк Олександр Іванович за Юрий Николаевич