Кончевич Тарас Григорович

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Загиблі герої
Опубліковано 9 місяців тому
67 переглядів

Кончевич Тарас Григорович

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Загиблі герої
Опубліковано 9 місяців тому
67 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

Капітан

28.10.1979 – 09.02.2015

Кончевич Тарас Григорович - начальник медичного пункту стрілецького батальйону 2-ї окремої Галицької бригади Західного оперативно-територіального об‘єднання Національної Гвардії України, капітан медичної служби.

Народився 28 жовтня 1979 року в селищі міського типу Щирець Пустомитівського району Львівської області. У 1996 році закінчив загальноосвітню школу №1 (нині - імені Героя України Богдана Ільківа) селища міського типу Щирець, у 2001 році - стоматологічний факультет Львівського державного медичного університету імені Данила Галицького, у 2003 році - інтернатуру Львівського державного медичного університету імені Данила Галицького (нині - Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького).

З 2001 по 2009 роки працював лікарем-стоматологом в амбулаторії загальної практики-сімейної медицини села Оброшине Пустомитівського району Львівської області. З 2009 року - головний лікар амбулаторії загальної практики-сімейної медицини села Звенигород Пустомитівського району Львівської області.

1 вересня 2014 року добровольцем мобілізований до лав Національної Гвардії України. Військову службу проходив в стрілецькому батальйоні 2-ї окремої Галицької бригади Західного оперативно-територіального об‘єднання Національної Гвардії України (військова частини 3002, місто Львів).

З 1 жовтня по 20 листопада 2014 року та з 4 січня 2015 року брав участь в антитерористичній операції на сході України. Позивний «Дантист». Надавав медичну допомогу пораненим бійцям під час боїв за Міжнародний аеропорт «Донецьк», за місто Дебальцеве Донецької області, та на 29-му і 31-му блокпостах.

9 лютого 2015 року бригада медиків Національної гвардії України в складі медичного бронетранспортера та медичного автомобіля виїхала з міста Артемівськ (нині - Бахмут) Донецької області в напрямку міста Дебальцеве Донецької області, назустріч медичному екіпажу Збройних Сил України (Анатолій Суліма, Михайло Балюк та фельдшер Національної гвардії України Сергій Кацабін), з яким зник зв‘язок. Близько 18:30 годин поблизу села Логвинове Артемівського (нині - Бахмутського) району Донецької області медичний автомобіль, який рухався попереду, підірвався на міні. Після чого бригада медиків потрапила під обстріл диверсійно-розвідувальної групи російсько-терористичних угрупувань. В ході бою, незважаючи на небезпеку, Тарас Кончевич, який знаходився в медичному бронетранспортері, вибіг на допомогу пораненим побратимам, які знаходилися в автомобілі. Рятуючи життя товаришів капітан медичної служби Кончевич загинув. Також в цьому бою загинули Василь Задорожний, Дмитро Лагунов та Максим Овчарук.

25 лютого 2015 року похований на полі Почесних поховань №76 Личаківського кладовища міста Львова.

У селищі міського типу Щирець Пустомитівського району 13 лютого 2016 року на фасаді будинку (вулиця Острівська, 55) та на фасаді будівлі загальноосвітної школи №1 імені Героя України Богдана Ільківа (вулиця Сагайдачного, 47), де жив та навчався Тарас Кончевич, йому відкриті меморіальні дошки.

Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (15.05.2015; посмертно).

Залишилися батьки, дружина, син і донька.

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 4 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Кончевич Тарас Григорович - 1
  Кончевич Тарас Григорович

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 4 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Кончевич Тарас Григорович
  Кончевич Тарас Григорович за Юрий Николаевич