Колтун Володимир Михайлович

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Загиблі герої
Опубліковано 9 місяців тому
40 переглядів

Колтун Володимир Михайлович

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Загиблі герої
Опубліковано 9 місяців тому
40 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

Молодший сержант

24.07.1978 – 11.07.2014

Колтун Володимир Михайлович - радіотелефоніст гаубичної самохідно-артилерійської батареї гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону 24-ї окремої механізованої Самаро-Ульянівської Бердичівської Залізної ордена Жовтневої Революції, тричі ордена Червоного Прапора, орденів Суворова і Богдана Хмельницького бригади імені князя Данила Галицького Сухопутних військ Збройних Сил України, молодший сержант.

Народився 24 липня 1978 року в селі Полоничі Буського району Львівської області.

На весні 2014 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив у 24-ій окремій механізованій Самаро-Ульянівській Бердичівській Залізній ордена Жовтневої Революції, тричі ордена Червоного Прапора, орденів Суворова і Богдана Хмельницького бригаді імені князя Данила Галицького Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А0998, місто Яворів Львівської області).

З літа 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.

11 липня 2014 року в районі села Зеленопілля Свердловського (з 2016 року - Довжанського) району Луганської області біля 4:30 годин ранку російсько-терористичні угрупування обстріляли з реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град» базовий табір українських військових. Унаслідок обстрілу загинуло 7 військовослужбовців Державної прикордонної служби України та 30 військовослужбовців Збройних Сил України, серед них і Володимир Колтун, який вважався зниклим безвісти. Завдяки експертизі ДНК було встановлено, що Володимир Колтун похований на Кушугумському кладовищі міста Запоріжжя, як невідомий боєць під номером 2572.

Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступня (04.06.2015; посмертно).

Залишились дружина та двоє дітей.

Додаткові дані

Обставини загибелі: Обстріл базового табору українських військових біля села Зеленопілля Свердловського району Луганської області

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 4 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Колтун Володимир Михайлович - 1
  Колтун Володимир Михайлович

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 4 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Колтун Володимир Михайлович
  Колтун Володимир Михайлович за Юрий Николаевич