Василіса Патлань

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
98 переглядів

Василіса Патлань

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
98 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

Василісі Патлань було 9 років. Вона жила у Дніпрі. Після повномасштабного вторгнення Росії разом з братиком і мамою переїхала до бабусі в мікрорайон Шляхівка, що на виїзді з міста. Тато дівчинки пішов захищати Україну від російських загарбників у лавах ЗСУ.

29 вересня 2022 року російська армія обстріляла Шляхівку. Василіса, її брат Іван, мама Наталія та бабуся Алла загинули. Ракета влучила прямо в будинок сім’ї Патлань, зруйнувавши його. На руїнах цього дому сидів лише сусідський пес Крим, він плакав. За півтора місяця після трагедії в нього зупинилось серце.

Родину Патлань поховали на Краснопільському цвинтарі Дніпра. Ярослав Малерик, настоятель Свято-Духівського храму (ПЦУ), де й відбувся похорон, каже: «Коли їх відспівували, зібралось багато людей. Родина була порядною, діти – добре виховані. Сім’я завжди приходила до храму по неділях і на свята».

У грудні Василісі Патлань мало б виповнитися 10 років. Дівчинка ходила до школи, і, судячи з фото у соцмережах, багато часу проводила з мамою Наталією. Пенсіонер Олександр Соломонович, який був сусідом сім’ї Патлань у Шляхівці, пригадав, що Василіса любила їздити вулицями на велосипеді.

«Моя Маша і Василіса народилися з різницею у десять днів. Ми стали кумами. За день до того, що сталося, моя дочка цілий день проговорила з Василісою телефоном. Вони переважно переписувалися, а тут дуже довго розмовляли… Коли я сказала доньці по те, що трапилось, вона спитала: «Мамо, чому саме вони?», – пригадала знайома родини Наталія.

Додаткові дані

Дата та місце загибелі: 29 вересня 2022 р.

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 3 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Василіса Патлань - 1
  Василіса Патлань

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 3 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Василіса Патлань
  Василіса Патлань за Юрий Николаевич