Тимофій Іванов

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
81 переглядів

Тимофій Іванов

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
81 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

Російський обстріл Запоріжжя 6 жовтня забрав життя 19 людей. Серед жертв – 10-річний Тимофій Іванов та його сім’я: сестра Ксенія, мама Юлія і тато Дмитро. У будинок, в якому жила родина, поцілила російська ракета.

«Тимофій був одногрупником мого сина в дитячому садочку. Мені дуже подобався цей хлопчик, як і його родина. Вони були хорошими людьми», – розповіла знайома Іванових Ксенія Андрєєва.

Тимофій навчався у школі, на дозвіллі займався кросфітом. Тренер Борис Білоконь так пригадує події 6 жовтня: «Після ракетного удару я написав усім своїм учням та поцікавився, чи все гаразд. Всі відповіли, що живі, тільки Тимофій не відписався. Але тоді я не знав, що саме в тому злощасному будинку він і мешкав з родиною… Звернувся у лікарні та ДСНС… Вранці 7 жовтня отримав дзвінок, що сталось непоправне», – розповів він.

Тренерка Тимофія з тайського боксу Вікторія Євтушенко, розповіла, що хлопчик жив у щасливій родині, яка заохочувала його до занять спортом. На бокс до Євгенії хлопчик ходив з шести років.

«Тимофій завжди був дуже сором'язливим, але дуже сильним хлопцем. Він мав мав мрії і мав чудове дитинство – завдяки батькам, які шалено любили його, – написала Вікторія. – Спочивайте з миром Іванови… Дмитро, Юлія, Ксенія, і мій маленький Тимофій…»

У Тимофія Іванова залишились бабуся та тітка.

Додаткові дані

Дата та місце загибелі: 6 жовтня 2022 р.

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 4 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Тимофій Іванов - 1
  Тимофій Іванов

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 4 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Тимофій Іванов
  Тимофій Іванов за Юрий Николаевич