Ростислав Пічкур

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
172 переглядів

Ростислав Пічкур

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
172 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

13-річний Ростислав Пічкур загинув 28 лютого в селі Бузова Київської області. Росіяни обстріляли його родину з танка, коли вони намагались евакуюватись з одного з сіл Макарівського району.

«Того дня я, мій чоловік, сестра, мої батьки та Ростик на двох автомобілях намагалися евакуюватися. Нас не пропустили на двох блокпостах. У селі Бузова ми розвернулись назад. Проїхали метрів 300 й зустріли російські танки. Вони випустили снаряд в машину чоловіка, але не попали. Ми вискочили з автомобілів і побігли в ліс. Як трохи стихло, я підійшла до свого авто, хотіла спробувати від’їхати. Почула вибух. А потім побачила, що Ростик лежить на землі. Підбігла. Хотіла повернути його за ручку, а вона залишилася в мене…», – пригадує мама хлопчика Марина.

13-річній дитині відірвало руку, пробило грудну клітину та легені. А один зі снарядів застряг у тілі – його перед похованням вилучали рятувальники.

«Активний, життєрадісний, світлий хлопчик, який жив, вдихав кожну мить на повні груди…», – написали про Ростислава в школі №14.

Ростислав вивчав німецьку, займався тхеквондо, колекціонував машинки. Хлопчик мріяв про братика. Коли Ростислав загинув, його мама була на шостому місяці вагітності.

«Він був дуже добрим, усміхненим, чуйним хлопчиком, який любив життя, – написала мама Ростислава. – Любив їздити з чоловіком на рибалку, збирати гриби, грати комп'ютерні ігри з друзями, грати у футбол. У січні 2021 року захистив червоний пояс із тхеквондо... Для нас він був усім. Повітрям, яким ми дихали. Моя душа залишиться з ним до кінця моїх днів. Моя душа розривається. Як я за ним сумую... Хочу почути одне слово – мама. Хочу обійняти, поцілувати і не відпускати».

Додаткові дані

Дата та місце загибелі: 28 лютого 2022 р.

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 2 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Ростислав Пічкур - 1
  Ростислав Пічкур

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Сергій

  Радченко Сергій Олександрович 7 місяців тому

  (5 of 5)
  Сергій написав: мені дуже шкода Ростислава він такий був добрий, я неможу стримати сліз спочивай з миром Ростику
  Матвей Маслюченко

  Маслюченко Матвій 4 місяців тому

  (0 of 5)
  Матвей Маслюченко написав: Ви знали Ростислава? Допоможіть знайти місце поховання
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 2 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Ростислав Пічкур
  Ростислав Пічкур за Юрий Николаевич