Роман Жеріхов

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
117 переглядів

Роман Жеріхов

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
117 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

8-річний Роман Жеріхов загинув у Кам’янці Запорізької області. 26 серпня 2022 року окупанти обстріляли один із житлових чотириповерхових будинків, де мешкав хлопчик зі своєю сім'єю. Верхній поверх знесло і Роман опинився під завалами. Від обстрілу росіян загинули також його 29-річна матір Анастасія та майже 2-річний брат Михайло.

Роман Жеріхов навчався у 2 класі Кам’янської спеціалізованої школи «Інтелект». Цей заклад освіти закінчила також і його мама Анастасія. За словами подруги жінки Єсенії, у них навіть була та сама перша вчителька. Хлопчик добре вчився, любив малювати, був дуже розвиненим.

«Коли Роман ішов у перший клас, вже вмів добре писати, читав. Як і всі діти, полюбляв гратися іграшками. Ромчик ріс без тата, але Настя заміняла обох батьків. Незважаючи на те, що у матері не склалося життя з його батьком, вони спілкувалися і підтримували добрі стосунки», – пригадала подруга матері.

Ромчик був слухняним сином, мав велику довіру і повагу до матері. «Такий собі маленький дорослий, – розповіла Єсенія. – Серйозний, відповідальний. Анастасія спокійно могла залишити його на кілька хвилин з молодшим братом Михайликом. Він його дуже любив».

Роман Жеріхов, як і мама, мав музичні здібності. Анастасія хотіла записати його у музичну школу, щоби хлопчик освоїв гру на гітарі чи клавішних інструментах, але так і не встигли…

У загиблого залишилися бабуся, дідусь, батько та вітчим.

Додаткові дані

Дата та місце загибелі: 26 cерпня 2022 р.

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 2 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Роман Жеріхов - 1
  Роман Жеріхов

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 2 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Роман Жеріхов
  Роман Жеріхов за Юрий Николаевич