Олександра Панюхно

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
148 переглядів

Олександра Панюхно

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
148 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

Олександрі Панюхно з Ізюма було 8 років. Дівчинка з родиною жила на вулиці Першотравневій, 2. 9 березня її будинок росіяни обстріляли з танка та завдали авіаударів по ньому. Дівчинка ховалась від обстрілів у підвалі, але будинок рухнув – і вона разом зі своїми родичами загинула під його завалами.

Олександра Панюхно народилась 22 серпня 2013-го року. Це донька Олени Столпакової від першого шлюбу. З однорічного віку дівчинку разом з мамою виховував її другий чоловік Дмитро Столпаков.

Олександра ходила у 5-й клас. Бабуся Маргарита каже, що онучка була золотою дівчинкою. Коли народилась молодша сестричка Олеся, Саша дбала про неї: змінювала підгузки, наглядала за малечею.

8-річна Олександра мала поміркований та спокійний характер. Захоплювалась танцями, виступала на сцені. Подруга родини Столпакових Тетяна Луніна каже, що їй особливо запам’ятався танцювальний номер Саші «Дивна Квітка». «Це красивий патріотичний танець, гарно поставлений», – говорить Тетяна.

У маленької Саші з найближчих рідних залишились залишились бабуся Маргарита та прабабуся Галина. Вони важко переживають втрату рідних людей.

Додаткові дані

Дата та місце загибелі: 9 березня 2022 р

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 4 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Олександра Панюхно - 1
  Олександра Панюхно

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 4 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Олександра Панюхно
  Олександра Панюхно за Юрий Николаевич