Олександр Шпилевський

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
238 переглядів

Олександр Шпилевський

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
238 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

13-річний Олександр Шпилевський народився та жив у Чернігові. Хлопчик загинув 9 березня 2022 року під час евакуації з міста, яке нещадно обстрілювали росіяни. «Останній його подих був об 11.00», – сказала мама загиблого Тетяна Півторацька.

Тетяна так пригадує той день: «Рано-вранці ми вирішили йти до села Анисів, щоби через переправу потрапити на інший берег Десни, а потім планували автівкою добратися до Корюківки. Там живуть дідусь і бабуся хлопчика. Коли ми пройшли пішохідний міст через Десну в Чернігові, побачили три автобуси. Один їхав до повороту на Анисів. Ми з синочком та котиком, якого він весь час ніс, під'їхали туди. Там багато людей вийшли. Попереду йшли два чоловіки зі зброєю. Колона розтягнулася на кілька кілометрів. Люди у військовому одязі зникли з поля зору. Ми намагалися не відставати. Коли зайшли до села, почався обстріл. Ніхто не зорієнтувався, хто стріляє. Всі йшли, не звертаючи уваги на стрілянину. Біля подвір'я на вулиці Лісна, 20 розірвався снаряд, який обірвав життя моєму єдиному синочку. Мене вибухова хвиля відкинула…Я залишилась на цьому світі – для чого, не знаю. Ще 10 чи 15 хвилин мій синочок дихав, а потім його не стало».

Тетяна Півторацька тоді отримала осколкові поранення, відкритий перелом гомілки та плеча.

13-річний Олександр Шпилевський навчався у 8-А класі ліцею №22. З шести років ходив на карате. Добре знав англійську, читав англомовні книжки. Під час канікул найбільше любив бувати у бабусі в Корюківці.

«Йому було лише 13. Але він був такий самостійний. Я – днями на роботі, а мій Сашенька і картоплі насмажить, макаронів відварить. Останнім часом любив робити суші. Давав мені лише список, що купити. Я так і не вмію їх готувати. Саша не встиг мене навчити», – сказала Тетяна Півторацька.

Олександр був дуже добрим і відповідальним. Саме він наполіг на тому, аби 9 березня евакуювати з Чернігова також їхнього кота.

«Мій синочок був життєрадісною дитиною, добродушний, – пише мама Тетяна. – Він дуже любив тварин. Я вмовляла не брати з собою нашого котика, але він не зміг його залишити у дворі будинку. Весь шлях ніс клітку з котом, хоча й було важко. Рюкзак з ноутбуком на спині, а кіт – в руках попереду. Сашенька був сміливий… Я його дуже люблю».

Додаткові дані

Дата та місце загибелі: 9 березня 2022 р.

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 3 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Олександр Шпилевський - 1
  Олександр Шпилевський

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 3 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Олександр Шпилевський
  Олександр Шпилевський за Юрий Николаевич