Олександр Мокрушин

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
62 переглядів

Олександр Мокрушин

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
62 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

17-річний Олександр Мокрушин загинув у Білогорівці на Луганщині. Хлопець разом зі своїми батьками, сестрою та іншими мешканцями селища ховався від російських обстрілів у підвалі місцевої школи. 7 травня 2022 року російські військові скинули бомби на навчальний заклад. В той день у підвалі загинули понад 20 цивільних людей.

Сашко навчався в 11 класі. Був тихим, дружелюбним. У Білогорівку приїхав разом з мамою в 2014 році. Тоді вони також рятувалися від війни і разом з місцевими переховувалися у тій же школі, яка через 8 років стала для них могилою.

У Білогорівці мама Сашка Наталія вийшла заміж вдруге. В юнака з'явилася молодша сестричка Віка, яку він дуже любив. За словами місцевої мешканки Оксани, коли почалося повномасштабне вторгнення Росії, сім’я Сашка навідріз відмовлялася від евакуації...

«Саша так і не встиг закінчити 11 клас. У підвалі школи всі вони загинули – матір Наталія, сестричка Віка, вітчим Сергій», – розповіла Оксана.

Додаткові дані

Дата та місце загибелі: 7 травня 2022 р.

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 3 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Олександр Мокрушин - 1
  Олександр Мокрушин

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 3 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Олександр Мокрушин
  Олександр Мокрушин за Юрий Николаевич