Микита Левченко

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
101 переглядів

Микита Левченко

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
101 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

9-річний Микита Левченко мирно спав у своєму ліжку в двоповерховому приватному будинку в Запоріжжі, коли росіяни близько другої години ночі почали обстрілювати місто ракетами. Від оселі нічого не залишилось. А Микита, його дідусь, бабуся, улюблений кіт Васька і вівчарка Чара – усі загинули проти ночі 9 жовтня. Через місяць родина мала би святкувати перший ювілей хлопчика – 10 років.

Микита з народження був дуже допитливим хлопцем і всім цікавився. Любив готувати, малювати, грати на гітарі, мав свою грядку, де вирощував овочі та квіти. Із семи років почав читати «Майнкрафт» у перекладі на українську.

Микита багато часу проводив зі своїм татом Артемом: разом рибалили, складали конструктори, займалися спортом. Хлопчик особливо захоплювався волейболом та плаванням.

«Ми з ним разом багато чого робили: байдарки, гончарня, їздили на конях, готували разом... Завжди, коли їздили на море, він мені казав: «Тат, давай ти наріжеш м’ясо, зелень, а я все замариную і посмажу шашлички сам?», – поділився спогадами Артем Левченко.

Микита любив подорожувати з батьками. Мріяв, радів життю та дарував позитивні емоції навколишнім.

«Його всі дуже любили. З ним ніколи не було жодних проблем. Золота дитина. І дуже дорослий для свого віку. Мені його так не вистачає... Я завжди йому казав, що пишаюся ним. Ми були не просто батько і син, ми були друзями. Він назавжди з нами…», – сказав батько хлопчика.

У маленького Микити залишились мама Світлана і тато Артем…

Додаткові дані

Дата та місце загибелі: 9 жовтня 2022 р.

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 4 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Микита Левченко - 1
  Микита Левченко

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 4 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Микита Левченко
  Микита Левченко за Юрий Николаевич