Марія Жихарєва

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
145 переглядів

Марія Жихарєва

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
145 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

Марії Жихарєвій було 13 років. Дівчина разом з батьками жила в Ізюмі у будинку на Першотравневій, 2. Там же, але в іншій квартирі, мешкала її сестра Олена Столпакова з родиною. Усі вони ховались від російських обстрілів у підвалі будинку. 9 березня внаслідок авіаудару росіян будинок рухнув, близько 50 людей загинули під завалами. Серед жертв – і Марія та сім її родичів.

«Вихід з підвалу завалило, люди ніяк не могли звідти вибратися. Це страшна смерть», – розповіла знайома родини Анастасія. За її словами, люди з сусідніх будинків не могли допомогти тим, хто опинився під завалами, через постійні обстріли. Жителі Ізюму також розповідають, що близько півтора місяця російські солдати не підпускали людей до руїн будинку.

Коли врешті завали почали розбирати, бабуся Марії Галина Жихарєва, опізнала рідних. Утім саме Марію та її маму Тетяну впізнати не вдалося – через це їх поховали у спільній могилі.

17 березня Марії б сповнилось 14 років. Дівчина навчалась у місцевій гімназії. Знайомі пригадують її скромною та сором’язливою. Марія гарно малювала, відвідувала художню школу, захоплювалась культурою аніме...

Подруга Поліна розповідає, що коли вони востаннє переписувались, Марія була налякана. «Вона дуже хотіла виспатися без звуків вибухів та щось нормальне з'їсти», – пригадала Поліна.

У Марії залишились бабуся Галина та тітка, яка живе у Великобританії.

Додаткові дані

Дата та місце загибелі: 9 березня 2022 р.

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 4 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Марія Жихарєва - 1
  Марія Жихарєва

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 4 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Марія Жихарєва
  Марія Жихарєва за Юрий Николаевич