Максим Жарій

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
137 переглядів

Максим Жарій

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
137 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

7-річний Максим Жарій загинув 14 липня 2022 року внаслідок ракетного удару росіянами по центру Вінниці. Загалом від цієї атаки загинуло понад два десятки людей, близько сотні зазнало поранення.

В той день хлопчик зі своєю мамою приїхали з села Мала Мочулка до Вінниці. Вони мали пройти медичний огляд і на момент обстрілу перебували у клініці.

Майже добу рідні та знайомі розшукували Максима з його мамою. Але, на жаль, дива не сталось. Громада села Мала Мочулка, в якому проживала сім’я, з жалем і жахом сприйняла цю новину.

«Страшна звістка сколихнула всіх жителів нашої громади…14 липня загинула жителька с. М.Мочулка, лікар-стоматолог нашої лікарні Вікторія Рекута та її синочок Максим. На час ракетного обстрілу, який завдали нелюди, рашисти по клініці ”Нейромед”, Віка з сином Максимом на той час були всередині. Рашисти забрали життя прекрасного лікаря, чудової матері, прекрасної людини та ї сина Максима», – написали в громаді рідного села Максимка.

Додаткові дані

Дата та місце загибелі: 14 липня 2022р.

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 2 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Максим Жарій - 1
  Максим Жарій

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 2 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Максим Жарій
  Максим Жарій за Юрий Николаевич