Катерина Авдієнко

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
100 переглядів

Катерина Авдієнко

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
100 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

15-річна Катерина Авдієнко загинула 9 березня 2022 року на трасі між селами Количівка та Лукашівка – за 15-20 кілометрів від Чернігова. Дівчина разом з мамою та знайомими родини намагалася виїхати з міста, яке бомбили росіяни.

Близько 7.20 російські військові обстріляли автомобіль, у якому їхали семеро людей. Із них вижила лише дружина власника машини Леся Чумак із трирічною донькою. Катерина, її мама Анна Седляр, власник автівки Сергій Чумак, його сестра та племінниця загинули.

Катерина закінчувала 9 клас школи №28 міста Чернігова. Вчителі з теплотою пригадують про неї.

«На кожному моєму уроці у неї горіли очі, вона прагнула досягати успіхів, ставати кращою, досконалішою. Для мене Катюша назавжди залишиться красивою, усміхненою та життєрадісною дівчиною», – сказала вчителька англійської Аліна Тірон.

Катерина була творчою, займалася танцями, хотіла стати блогеркою, любила знімати відео для соцмережі Tik Tok, плести прикраси з бісеру, готувати.

«Катя жила сьогоднішнім днем, насолоджувалася кожним моментом. Друзі та однокласники дуже сумують за нею. Останнє повідомлення, яке я отримала від Каті було 8 березня у нашому шкільному чаті: «Ми обов’язково зустрінемося. Все буде Україна!», – розповіла класна керівниця дівчинки Ольга Петренко.

Додаткові дані

Дата та місце загибелі: 9 березня 2022 р.

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 4 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Катерина Авдієнко - 1
  Катерина Авдієнко

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 4 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Катерина Авдієнко
  Катерина Авдієнко за Юрий Николаевич