Ігор Чечинов

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
58 переглядів

Ігор Чечинов

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
58 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

14-річний Ігор Чечинов загинув у Лимані на Донеччині. 25 квітня хлопець отримав поранення від російської бомби. Ігоря госпіталізували в Слов’янську, де він увечері того ж дня помер.

«25 квітня ми прокинулись через бомбардування в нашому районі. В чому були – спустилися в погріб. Коли трохи стихло, вийшли на вулицю… І тут на нас скинули бомби. Я оглохла, не відразу зрозуміла, що сталося. Поряд лежав мій онук Ігор та донька Оксана. Вони були живі. Разом з чоловіком ми затягнули їх назад в погреб. Я побачила, що ноги онука перебиті уламками. Ігор стікав кров'ю... Ми викликали службу надзвичайних ситуацій. Коли вони нас забирали, то побачили на подвір'ї мертвого зятя, його ноги валялися поруч з його тілом», – розповіла бабуся Ігоря Тетяна Мацегора

Ігор Чечинов навчався у 8 класі Лиманської ЗОШ №3. Хлопець був старанним учнем, грав у футбол, захоплювався велоспортом.

Тетяна Мацегора каже, що останнім часом вони з онуком багато спілкувались, особливо про російсько-українську війну.

«Ігор мріяв, щоби це все якомога швидше закінчилось. Питав: «чому Росія на нас напала? Ми добре жили. Навіщо вони сюди прийшли? Їх тут ніхто не чекав», – пригадала бабуся хлопчика.

Коли Тетяна хоронила онука, його мама Оксана лежала у лікарні Дніпра, стан жінки був важким.

«Вона навіть не знала, що її сина вже немає. Якраз, коли я стояла біля його домовини, Оксана дзвонила і питала: «що з Ігорем?». Я відповідала: «Все добре», – розповіла бабуся.

Ігоря похоронили у Слов'янську. Звістка про загибель сина стала сильним ударом для мами. «Він був сенсом мого життя… Дуже люблю», – написала мама хлопця Оксана Савюк.

У загиблого залишилися матір Оксана, брати Руслан і Ярослав, бабуся і дідусь.

Додаткові дані

Дата та місце загибелі: 25 квітня 2022 р.

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 2 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Ігор Чечинов - 1
  Ігор Чечинов

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 2 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Ігор Чечинов
  Ігор Чечинов за Юрий Николаевич