Дмитро Ус

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
77 переглядів

Дмитро Ус

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
77 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

16 березня у Чернігові родина марафонця Максима Уса потрапила під ворожий обстріл. Під час артобстрілу Максим разом з дружиною Євгенією та 10-річним сином Дмитром спустилися в під'їзд.

Снаряд влучив за кілька метрів від входу в будинок, двері під'їзду знесло вибуховою хвилею. Євгенія отримала серйозне пошкодження ноги, осколки від снаряда потрапили Дмитрові у голову. Попри щільний ворожий вогонь хлопчика перенесли в укриття і доставили у лікарню, однак після тижня відчайдушної боротьби лікарів за його життя Дмитрик помер.

«Спершу Дмитрик ще тримав пульс, але через тиждень хлопчик став ангелочком на небі... Немає слів, щоб висловити всю цей біль і наші співчуття Максиму», – каже керівниця Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова.

10-річний Дмитрик разом з мамою неодноразово підтримували Максима і брали участь у забігах разом з ним. Сам Максим, попри діагноз ДЦП, встановив рекорд України в бігу на 100 км.

Додаткові дані

Дата та місце загибелі: 16 березня

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 2 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Дмитро Ус - 1
  Дмитро Ус

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 2 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Дмитро Ус
  Дмитро Ус за Юрий Николаевич