Дмитро Рудницький

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
260 переглядів

Дмитро Рудницький

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
260 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

До своїх 12 років Дмитро Рудницький не дожив менше, ніж два місяці. Учень 7 класу Академічного ліцею у Білгород-Дністровському першого липня перебував з батьками на роботі – на базі відпочинку «Годжі» у Сергіївці. Вранці російські війська завдали по базі ракетного удару, який забрав життя 11-річного хлопчика та його мами Надії Рудницької.

«Неможливо усвідомити, що ми більше не побачимо за партою талановитого та харизматичного Дмитра, дуже щедро обдарованого природою, який міг би принести велику користь своєму народові у майбутньому, не почуємо його веселого сміху та дотепних жартів», – повідомила співробітниця школи, де вчився Дмитро.

Вона також додала, що Дмитро Рудницький після завершення війни понад усе мріяв піднятися на Говерлу. «Ми постараємося виконати твою мрію, коли завершиться війна. І звідусіль відправлятимемо тобі привіти, тому що ти все одно з нами і у наших серцях», – написали однокласники Дмитра. Вони додали, що хлопчик вів решту дітей за собою – і у навчанні, і у розвагах. «Саме ти придумав наш девіз: «Не сумуй, тримай бублик», – пригадали вони.

Батько Дмитра Рудницького – Андрій – в одну мить втратив і сина, і дружину Надію.

Додаткові дані

Дата та місце загибелі: 1 липня 2022р.

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 3 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Дмитро Рудницький - 1
  Дмитро Рудницький

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 3 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Дмитро Рудницький
  Дмитро Рудницький за Юрий Николаевич