Данііл Шмаглій

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
259 переглядів

Данііл Шмаглій

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
259 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

17-річний Данііл Шмаглій загинув, коли росіяни обстрілювали міст над річкою Ірпінь у Гостомелі. Це сталося вранці 25 лютого.

За словами мами юнака, він хотів врятуватися й стрибнув з моста. Далі про Данііла нічого не було відомо. Його тіло вдалось відшукати за кілька тижнів. Поховали хлопця 20 квітня.

Данііл любив життя. Він багато та старанно вчився. У школі брав участь в олімпіадах та перемагав на обласних рівнях. Займався спортом: ходив на бокс і у спортзал, любив кататися на ковзанах та роликах. Відвідував гурток українських народних танців, співав. Із вітчимом Данііл часто грав шахи. Був закоханий у дівчину Ірину, з якою зустрічався…

«Востаннє ми з сином бачились 22 лютого. Так багато тоді говорили, жартували. Він завжди питав чи в нас все добре, чи є гроші. Був економним і мріяв, щоб ми купили своє житло. З окремою кімнатою для молодшої сестри Даринки», – пригадує мама хлопця.

Данііл народився у День медичного працівника 19 червня. Хлопець мріяв стати хірургом та рятувати життя людей. Вчився на першому курсі Національного медичного університету ім. О.О Богомольця. Однокурсники пригадують його як добру та чуйну людину з блискучим почуттям гумору. Відзначають також, що він був дуже розумним.

На сторінці студентської ради вишу опублікували спогад одногрупниці хлопця: «Даня завжди був готовий до пар з анатомії, латині, біології, історії. Часом мені здавалося, що він знає усе на світі. Він часто пояснював нам анатомію. Хтось жартував, що із нього би вийшов прекрасний викладач…»

Дівчина пригадує – одного разу Данііл запитав одногрупників, чи буде війна в Україні.

«Пам'ятаю цей момент доволі чітко. Більшість посміялися і сказали що війни не буде. І Даня теж так думав», – каже подруга загиблого.

Додаткові дані

Дата та місце загибелі: 25 лютого 2022 р.

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 2 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Данііл Шмаглій - 1
  Данііл Шмаглій

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 2 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Данііл Шмаглій
  Данііл Шмаглій за Юрий Николаевич