Артем Прийменко

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
107 переглядів

Артем Прийменко

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
107 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

Український самбіст, неодноразовий переможець чемпіонатів України з боротьби самбо, чемпіон Відкритого всеукраїнського турніру «lll Дитячий фестиваль самбо» Артем Прийменко пішов з життя за два місяці до свого 16-ліття…

Юна гордість українського спорту загинув під час авіаударів російськими військами по житлових будинках у Сумах 7 березня. Того вечора у результаті бомбардування було повністю знищено один житловий будинок, ще понад 16 частково зруйновано. Загинули 22 людини, з них троє – діти.

Під час цього обстрілу російські окупанти позбавили життя Артема, а також його батьків, бабусю та двох молодших братів Єгора та Кирила.

«Артем займався спортом професійно. Увійшов у збірну України та мав представляти нашу країну в Нідерландах... У нього все життя було попереду, грандіозні плани, мрії...», – написала тітка загиблого Ганна Прийменко.

«Він був дуже перспективним хлопцем. Наш вихованець, наш спортсмен… Велике горе для нас усіх», – додав тренер Артема Євген Леоненко.

Додаткові дані

Дата та місце загибелі: 7 березня 2022 р.

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 4 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Артем Прийменко - 1
  Артем Прийменко

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 4 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Артем Прийменко
  Артем Прийменко за Юрий Николаевич