Артем Мардзявко

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
154 переглядів

Артем Мардзявко

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
154 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

13 жовтня 2022 року російські військові обстріляли Миколаїв, влучивши у житловий будинок. Вибух пролунав о першій годині ночі. Під завалами загинув 11-річний Артем Мардзявко. На хлопчика впала бетонна плита перекриття, затиснувши йому ноги. В такому положенні Артем був близько шести годин, поки його вдалося дістати з-під завалів.

«Дорогою до лікарні він говорив: «Мамо, я школу пропущу сьогодні». Настільки він був старанною дитиною. Мабуть, ми так попрощалися тоді в обіймах. Він з татом на ношах, а зі мною в кареті швидкої», – розповіла Алла Іващенко.

Травми Артема були несумісними з життям і надвечір стало відомо, що він помер.

Артем Мардзявко вчився у 6-А класі миколаївської школи №54. Захоплювався ІТ. Займався спортом: ходив на айкідо і грав у футбол з татом.

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну мама хотіла разом з сином виїхати за кордон. Вона була викладачкою англійської в місцевій гімназії й могла б працювати онлайн. Та хлопчик просив залишитися. Шість років тому батьки Артема розійшлися і він мріяв, щоб сім’я знову була разом, тому й нікуди не хотів їхати.

«Я питаю у Бога, чому постраждали не ми, а дитина пережила ці муки. Його мрією було, щоб наша родина збереглася. У нас все стало добре. Ми вирішили, що надалі повертатимемо родину. Це дитина зробила так, що вся родина об’єдналася. Коли ховали Артема, я сказала, що виконаю, синок, твою мрію бути з татом разом», – розповіла мама хлопчика.

Хлопчика поховали 15 жовтня. Рівно за місяць, 15 листопада, йому мало б виповнитися 12 років.

Додаткові дані

Дата та місце загибелі: 13 жовтня 2022 р.

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 4 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Артем Мардзявко - 1
  Артем Мардзявко

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 4 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Артем Мардзявко
  Артем Мардзявко за Юрий Николаевич