Анна Соколова

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
101 переглядів

Анна Соколова

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
101 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

9-річна Анна Соколова загинула 20 березня в підвалі багатоповерхівки Маріуполя. Від російських обстрілів впали плити, що були над підвалом. Один із уламків звалився на ноги дитині…

Мама Анни Яна Соколова так пригадує останні дні життя її доньки: «Я зі своєю донечкою Анюткою до 19-го березня ховалася в квартирі на другому поверсі будинку, що не Морському бульварі, 20. Це неподалік «Азовсталі». З нами ховалася і сім'я сусідів – подружжя з донечкою. Та вранці 19 числа під самі вікна впала бомба, квартира постраждала. І ми з всіма мешканцями під'їзду вирішили на ніч сховатися в підвалі, а зранку піти кудись далі від лінії фронту. Йшли запеклі бої. Лише в наш будинок та біля нього за той день влучило 17 снарядів. Ми не могли вийти на вулицю приготувати їжу, бо стріляли навіть з автоматів. Діти їли сухарі. Ніч була дуже страшною. Ніхто не спав. Постійно лунали вибухи. А близько 4-ї години від чергової бомби дві плити перекриття над підвалом не витримали та впали…»

Донька Яни загинула від травм. Через декілька годин обвалилися всі 5 поверхів над цим місцем.
Загалом під обваленими плитами у підвалі загинуло 6 людей.

«Я та донечка моїх сусідів вижили. Я змогла її дістати та вивести до людей з нашого дому. Моїй донечці уламок плити впав на ноги і розтрощив їх, вона загинула від тих ран», – розповіла Яна.

Анна Соколова народилася 21 вересня 2012 року в Маріуполі. Дівчинка вчилася в 4-му класі школи №10. Ходила на малювання, в школу моделей та займалась волейболом.

«Усі ці захоплення обрала для себе сама, і мала успіх. Дуже багато малювала вдома. Анна мріяла, що коли їй буде 10 років, піде вчитися програмуванню. Навіть знайшла собі місце, де хотіла навчатися, – пригадує мама дівчинки. – Моя донечка була радісною талановитою дівчинкою. Мала гарне почуття гумору. Казала, що не хоче бути дорослою, бо їй дуже подобається бути дитиною… У неї вкрали змогу подорослішати…».

В дівчинки залишився також тато – коли почалось повномасштабне вторгнення він перебував за кордоном.

Додаткові дані

Дата та місце загибелі: 20 березня 2022 р.

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 4 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Анна Соколова - 1
  Анна Соколова

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 4 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Анна Соколова
  Анна Соколова за Юрий Николаевич