Анна Кушнеренко

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
125 переглядів

Анна Кушнеренко

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
125 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

17-річна Анна Кушнеренко загинула 9 березня неподалік Чернігова. Хлопець Анни Віталій Скоробагатько того дня був із нею. Він розповідає, що разом із дівчиною йшли пішохідним мостом через Десну. Далі їх підвезли військові до місця, звідки треба було йти до села Анисова. Тим шляхом йшли ще близько 40 людей. Обстріл почався раптово, Анну поранило.

«Я намагався якось допомогти Ані. Вона спочатку кричала від болю, а згодом просто важко дихала. Її занесли до якоїсь хати ще живою. Осколок потрапив у живіт, і ніхто не ризикнув щось робити, поки не приїдуть медики. Потім прибігла місцева фельдшерка, а згодом приїхала «швидка» з Куликівки. Всіх забрали до лікарні, але Ані вже не було серед нас – вона померла…», – розповідає хлопець.

Анна була мешканкою Мени. Навчалась у Чернігівському фаховому музичному коледжі імені Левка Ревуцького. Мама Олена Кушнеренко розповіла, що донька мріяла про участь в співочому шоу й вірила в себе.

«Ми багато говорили з нею змалечку ще. Бувало зробить щось не те, я ніколи не кричала, ми просто довго говорити могли. Коли вона щось хотіла, то ми обговорювали й розставляли пріоритети. Але я нічого їй не жаліла, хоч ми й не були багатими. Дещо доводилось брати в кредит, відкладати на потім, бандуру для доньки люди допомогли купити», – сказала Олена.

Анна була єдиною донькою Олени Кушнеренко.

«Після днів і ночей у нелюдських умовах, під ворожими бомбами та ракетами в охопленому вогнем Чернігові, це дівча намагалося повернутися додому, до батьків… Анечка… Талановита дівчинка-музикант, грала на бандурі. Як же вона співала! Як уміла дарувати людям світло, радість», – написали у мерії Мени.

«У мене наче світ зупинився… Ми такі прості люди, а Аня така незвичайна, золота дитина… Вона була наче подарована. Спочатку подарували, а потім забрали…», – сказала мама Анни Кушнеренко.

Додаткові дані

Дата та місце загибелі: 9 березня 2022 р.

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 2 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Анна Кушнеренко - 1
  Анна Кушнеренко

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 2 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Анна Кушнеренко
  Анна Кушнеренко за Юрий Николаевич