Анна Чумак

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
143 переглядів

Анна Чумак

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
143 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

15-річна Анна Чумак загинула 9 березня при спробі евакуюватись із Чернігова, який війська РФ системно обстрілювали. Дівчинку та її маму, а також знайомих сім’ї, забрав з міста дядько. За селом Количівка авто, в якому вони їхали, російські солдати розстріляли. Анна, її мама, дядько та знайомі загинули на місці.

Дівчинка навчалася в 10 класі чернігівської школи-ліцею №11. Бабуся Валентина Чумак каже, що Анна була дуже романтичною – любила гуляти на природі і мріяти. Любила читати, малювати, вишивати, плести з бісеру. А ще завжди трепетно ставилася до тварин. Свого собачку Анна теж хотіла евакуювати, він загинув разом з нею.

«Анечка мріяла, як буде далі навчатись. Хотіла вступити до ветеринарного університету, щоби лікувати тварин, або ж пов’язати життя з малюванням», – розповідає бабуся Валентина.

Дівчинка мала теплі стосунки з рідними – дуже любила свою маму, охоче проводила час із бабусею.

«Анечка була для нас сонечком. Я була з нею щасливою бабусею. Вона допомагала мені. Ми ходили разом по гриби, на річку. Разом мріяли, планували, вели бесіди, любили життя. Я не можу повірити, що тебе немає з нами. Все нагадує про тебе: малюнки, вироби, твої речі. Дякую, що ти була у мене. І є в споминах. Ти найкраща. Ви з мамою та дядьком, моїм сином, завжди будете у наших серцях, у нашій пам'яті, у наших молитвах», – написала бабуся.

Окрім бабусі, в Анни залишилися дідусь, тітка, двоюрідні братик і сестрички.

Додаткові дані

Дата та місце загибелі: 9 березня 2022 р.

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 4 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Анна Чумак - 1
  Анна Чумак

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 4 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Анна Чумак
  Анна Чумак за Юрий Николаевич