Єва Смульська

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
120 переглядів

Єва Смульська

QR CODE
Невідоме місцезнаходження
Убиті діти
Опубліковано 1 рік тому
120 переглядів
Зберегти

Опис Анкети

28 червня російська ракета вбила восьмирічну Єву Смульську. Дівчинка спала в своєму домі з рідними. У ту ж ніч загинула бабуся Єви, 50-річна Галина, а одна з її чотирьох сестер – 15-річна Віолетта разом зі своїм тримісячним сином в комі.

Ввечері 27 червня Єва була разом з мамою і сестрами. Співали, танцювали, займались домашніми справами. Раділи життю. Стомлені всі швидко заснули.

«Ми лягли спати, настільки втомлені, що навіть не побажали одна одній на добраніч», – пригадує Маргарита, мама дівчинки.

А вночі їхній дім зруйнувала російська ракета. Єва загинула на місці. Її тіло знайшли рятувальники і деякий час не розповідали мамі про загибель доньки. Але Маргарита одразу все зрозуміла.

Попереду у дівчинки було ціле життя: вона могла б стати художницею, адже останній рік захоплювалась малюванням. Могла б мати десятки друзів у новій школі. Могла б ще сотні разів допомогти мамі, бо обожнювала поратись по господарству.

«Я знала, де вона спить і бачила куди прилетіло. Там не було інших варіантів. Єва особлива дитина. Вона моя копірка. Усе повторювала за мною, чим би я не захоплювалась. Ні в кого з моїх доньок такої прив'язаності не було», – каже Маргарита.

Додаткові дані

Дата та місце загибелі: 28 червня 2022р.

профіль Юрий Николаевич

Юрий Николаевич
Юрий Николаевич
4.9
Оцініть цього користувача
Реєстрація 1+ рік Онлайн 3 місяців тому
Інформація Користувача Допоможіть зберегти пам'ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих:

Контакт Юрий Николаевич (автора)

  Єва Смульська - 1
  Єва Смульська

  Для захисту від заборонених дій ми можемо перевірити ваше повідомлення перед тим, як воно буде переслано одержувачу, і, якщо необхідно, заблокувати його.

  Інші анкети цього автора

  Коментарі

  Коментарів ще немає, прокоментуйте цю анкету першим!
  Додайте коментар

  Додаткова інформація Подробиці

  Юрий Николаевич
  Юрий Николаевич
  910 активних анкет
  Організація
  Реєстрація 1+ рік
  Онлайн 3 місяців тому
  Чат недоступнийРозпочати чат Контакт Всі Анкети

  Розташування анкет

  Невідоме місцезнаходження

  Залишайтесь у Безпеці!

  Команда сайту На шляху до Істини працює безкорисливо, виключно на ентузіазмі. Будь-які розмови і намір отримати якісь гроші - це сигнал того що це аферисти і негідники. Припиняйте діалог з ними відразу.
  Єва Смульська
  Єва Смульська за Юрий Николаевич