Форум

Головний розділ
Запитання та пропозиції щодо роботи сайту
1 тема
Російсько-Українська війна
Війна в Україні – підтримка людей, які перетинають кордон
2 теми
Страны ЕС совместными усилиями радушно принимают людей, спасающихся от войны в Украине. Здесь Вы найдете информацию о Ваших правах в ЕС, о том, как безопасно путешествовать, и контакты государственных органов.
11 теми
У звʼязку з війною в Україні Сайт www.poisk.net.ua«На шляху до Істини» закликає кожного українця на своєму рівні робити все можливе, що залежить від вас у даний час. Лише так ми зможемо наблизились до спільної мети — перемоги над ворогом та відновлення територіальної цілісності нашої держави!
5 теми
Суспільство Спростування фейків
1 тема
Біженці і ВПО
З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну багато організацій та фізичних осіб організували видачу гуманітарної допомоги.
3 теми
облаштування місць розміщення дітей, жінок, людей похилого віку, житло яких знищено російськими агресорами під час війни
0 теми
Українці, які зараз змінюють місце проживання у зв’язку з воєнними діями, є внутрішньо переміщеними особами. Згідно з законом “Про безоплатну правову допомогу”, вони мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.
1 тема
Гуманітарна допомога: їжа, засоби гігієни, одяг, матраци, побутова техніка тощо. Медичні ресурси: ліки та обладнання. Добровільна особиста та майнова допомога: волонтери, склади, транспорт. Фінансова допомога: перерахування коштів на закупівлю необхідних ресурсів
1 тема
В Україні діє Закон В Україні діє Закон
1 тема
інше
0 теми
Інваліди Російсько-Української війни
РЕАБІЛІТАЦІЯ ВОЇНІВ ООС В УКРАЇНІ: УНІКАЛЬНИЙ ЦЕНТРИ І ЯК ДОПОМАГАЮТЬ
1 тема
Наразі протезування й реабілітації потребують понад тисяча військових і цивільних, що втратили кінцівки внаслідок війни: де і як це можна зробити?
1 тема
інше
0 теми
Епідемія Коронавірусу
Коронавірусна інфекція COVID-19 впливає на різні групи людей різною мірою. У більшості інфікованих хвороба протікає у легкій чи середній формі тяжкості, і їм не потрібна госпіталізація. Часто спостерігаються симптоми: підвищення температури; кашель; стомлюваність; втрата нюху та смакових відчуттів. У деяких інфікованих можуть також спостерігатися: біль в горлі; головний біль; різні інші болючі відчуття; діарея; висипання на шкірі або зміна кольору шкіри на пальцях рук або ніг;
2 теми