Зрадники України намагаються виїхати, проте на кордоні з РФ їх не пропускають - Синегубов

Усі зрадники отримають своє законне покарання, наголосив Синєгубов.

Зрадники України
21. Nov 2022
178 переглядів
Зрадники України намагаються виїхати, проте на кордоні з РФ їх не пропускають - Синегубов

Багато зрадників, які були ідентифіковані під час окупації, намагаються залишити територію України, проте їх навіть на кордоні з РФ не пропускають.

Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синегубов в ефірі інформаційного телемарафону.

"Велика кількість зрадників, так би мовити, які були ідентифіковані під час окупації, якій заочно було пред'явлено підозру, за нашими даними, намагаються залишити територію України, проте їх навіть на кордоні з РФ не пропускають, кажуть "так ви ж там зрадники, розбирайтеся там на своїй території самостійно".

Це ще раз доводить те, що навіть там зрадники не потрібні, тому всі абсолютно отримають своє законне покарання", - наголосив Синєгубов.

Він додав щодо тих людей, які не очолювали окупаційну владу, але добровільно стали колаборантами та допомагали своїми діями ворогові під час тимчасової окупації нині звільнених територій Харківщини.

"Тут абсолютно все просто. Ми є правовою державою і в рамках чинних кримінальних проваджень буде дана оцінка правоохоронними органами їх дій, чи містяться в їхніх діях ознаки тієї чи іншої відповідності кримінального правопорушення – від держзради до сприяння збройним силам РФ. І з огляду на наслідки такого сприяння , дійсно буде відповідна кваліфікація. І залежно від того, людей або буде визнано винними за рішенням суду або інше, звичайно, буде рішення щодо них", - підкреслив Синєгубов.

Як повідомляв УНІАН, за даними Генерального штабу, за останні дні Збройні сили України звільнили або взяли під контроль понад 30 населених пунктів, тимчасово захоплених російськими окупантами в Харківській області, у тому числі й місто Балаклія.

Коментарі

Жодних коментарів до цієї статті додано не було

Додати новий коментар

Ви повинні увійти до системи, щоб додати новий коментар. Log in
Все буде Украина)
Редактор
Розділи статей
Війна в Україні
Війна 24.02.2022
Загиблі Цивільні
Загиблі Цивільні
Безвісти Зниклі
Безвісти Зниклі
Загиблі військові
Загиблі у військові
Звільнені з полону
Звільнені з полону
Зрадники України
Зрадники України
Волонтерський рух
Волонтерський рух
Різне на тему
Різне на тему
Нові Коментарі
Фраза із статті ---> Рекрутинг до ЗСУ: за два місяці звер...
В Україні відкрили перший цент...
Это еще война не закончилась,а что будет потом?
Гранатометника ЗСУ засудили на...
Сомнений нет)Все возможно.
Російська ПВК "Вагнер"