В Україні відкрили перший центр рекрутингу до ЗСУ

В центрі будуть проводити співбесіди с кандидатами на різні посади у ЗСУ

Війна в Україні
13. Feb 2024
143 переглядів
В Україні відкрили перший центр рекрутингу до ЗСУ
Центр не має відношення до територіальних центрів комплектування і повісток там не вручатимуть, стверджують у Міноборони.

У Львові запрацював перший в Україні центр рекрутингу до армії. Про це повідомило Міністерство оборони в понеділок, 12 лютого.

"У центрі можна дізнатися всю актуальну інформацію про вакансії в армії, поспілкуватися з представниками бригад та обрати бажану професію у війську. Центр працюватиме за адресою: вул. Костя Левицького, 67. Надалі такі центри мають запрацювати по всій Україні", – йдеться у повідомленні.

Стверджується, що центр не має відношення до територіальних центрів комплектування, а рекрутери не є військовослужбовцями. Повісток там не вручатимуть,а лише надаватимуть консультації бажаючим.

У Міноборони зазначили, що в центрі щодня працюватимуть рекрутери, які будуть проводити співбесіди с кандидатами, надаватимуть інформацію щодо вакансій в армії, проводитимуть консультації та тести щодо профорієнтації.

"Після погодження кандидатури на певну вакансію, кандидата скерують у ТЦК з пакетом документів для подальшого оформлення, проходження необхідних процедур та медичного огляду, направлення на базову військову підготовку, яке триває один місяць та, за потреби, фахову підготовку. Після підготовки військовослужбовця скерують у частину для проходження військової служби", – зазначили у Міноборони.

Нагадаємо, у листопада Міноборони оголосило про нову концепції набору до армії, яка передбачає запровадження рекрутингу.

Рекрутинг до ЗСУ: за два місяці звернулись 50 тисяч охочих

Коментарі

Татьяна Анатольевна
Фраза із статті ---> Рекрутинг до ЗСУ: за два місяці звернулись 50 тисяч охочих))) Дивно, а навіщо тоді на вулицях відловлюють чоловіків і силою везуть до ТЦК ?

Додати новий коментар

Ви повинні увійти до системи, щоб додати новий коментар. Log in
Редактор
Розділи статей
Війна в Україні
Війна 24.02.2022
Загиблі Цивільні
Загиблі Цивільні
Безвісти Зниклі
Безвісти Зниклі
Загиблі військові
Загиблі у військові
Звільнені з полону
Звільнені з полону
Зрадники України
Зрадники України
Волонтерський рух
Волонтерський рух
Різне на тему
Різне на тему
Нові Коментарі
Фраза із статті ---> Рекрутинг до ЗСУ: за два місяці звер...
В Україні відкрили перший цент...
Это еще война не закончилась,а что будет потом?
Гранатометника ЗСУ засудили на...
Сомнений нет)Все возможно.
Російська ПВК "Вагнер"