В СБУ розкрили деталі резонансних операцій з застосуванням морських дронів (відео)

Він пообіцяв подальші операції в акваторії Чорного моря, які будуть сюрпризом, особливо для ворога.

Війна в Україні
16. Aug 2023
87 переглядів
В СБУ розкрили деталі резонансних операцій з застосуванням морських дронів (відео)

Українські морські надводні дрони, які успішно атакували Кримський міст, російський десантний корабель "Оленегорський горняк" і танкер SIG, є власною технічною розробкою СБУ

Про це повідомив очільник Служби безпеки України (СБУ) Василь Малюк у коментарі CNN. "Морські надводні дрони – унікальна розробка СБУ. До цієї розробки не мають відношення жодні приватні компанії", - підкреслив він.

Малюк додав, що над створенням і виготовленням цих дронів працює колектив СБУ, якому допомагають цивільні інженери та айтішники.

"Виготовлення дронів здійснюється на одному з підземних виробництв на території України... В нас дуже багато цікавих операцій в акваторії Чорного моря. Обіцяю, це буде сюрпризом, особливо для наших ворогів", – заінтригував Малюк.

Він зазначив, що саме СБУ була автором ідей і їх успішної реалізації разом із Військово-морськими силами ЗСУ. "Ми підходимо виважено до кожної спецоперації на морі. По суті, сім раз відміряємо і один раз відрізаємо. Але робимо це швидко і мобільно. Жалимо ворога прямо в серце", - поділився очільник СБУ.

Він повідомив, що морські дрони, які атакували Кримський міст у липні за ініціативою особового складу, були названі SeaBaby, тобто "Морський малюк". Вони обладнані бойовою частиною вагою 850 кг.

А для удару по десантному кораблю "Оленегорський горняк" і танкеру SIG було використано два окремі надводні дрони, в кожному з яких було по 450 кг бойової частини.

Малюк підкреслив, що всі вражені спецслужбою цілі є цілком законними. При цьому він додав, що західні партнери не беруть участі в цих спецопераціях, але переймають унікальний досвід СБУ.

Удар по Кримському мосту


17 липня на Кримському мосту сталася чергова "бавовна", внаслідок якої обвалився проліт мосту. Росіяни звинуватили в цьому Україну. Тоді була інформація, що міст нібито атакували надводними дронами.

20 липня керівник Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк повідомила, що окупанти ще не змогли повноцінно відновити рух транспорту Кримським мостом.

СБУ показала надводні дрони, які роблять бавовну в Чорному морі

Коментарі

Жодних коментарів до цієї статті додано не було

Додати новий коментар

Ви повинні увійти до системи, щоб додати новий коментар. Log in
Все буде Украина)
Редактор
Розділи статей
Війна в Україні
Війна 24.02.2022
Загиблі Цивільні
Загиблі Цивільні
Безвісти Зниклі
Безвісти Зниклі
Загиблі військові
Загиблі у військові
Звільнені з полону
Звільнені з полону
Зрадники України
Зрадники України
Волонтерський рух
Волонтерський рух
Різне на тему
Різне на тему
Нові Коментарі
Фраза із статті ---> Рекрутинг до ЗСУ: за два місяці звер...
В Україні відкрили перший цент...
Это еще война не закончилась,а что будет потом?
Гранатометника ЗСУ засудили на...
Сомнений нет)Все возможно.
Російська ПВК "Вагнер"