У Києві з 26 березня скорочується комендантська година

Під час комендантської години забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, а також переміщуватись транспортом або пішки.

Різне на тему
29. Mar 2023
110 переглядів
У Києві з 26 березня скорочується комендантська година

У столиці з 26 березня на годину скоротили комендантську годину, вона триватиме від 00:00 до 05:00.

Про це Київська міська військова адміністрація повідомляє у Telegram. Зокрема, начальник міської військової адміністрації Сергій Попко підписав наказ про зміну тривалості комендантської години у Києві з 26 березня 2023 року. 

"Зменшення тривалості комендантської години стало наступним, послідовним рішенням після удосконалення системи інженерних загороджень у столиці. Але і на цьому ми не зупиняємося. Невдовзі чекайте нових змін, які дозволять зробити життя киян та гостей міста більш комфортним і цивілізованим. Настільки, наскільки зараз дозволяє війна і безпекова ситуація", - повідомив Попко.

Він додав, що будуть враховані усі гарантії захисту населення, забезпечення організації стабільної життєдіяльності Києва та сприяння виконання бойових чи службових завдань ЗСУ і правоохоронців, можливість виконувати оборонні заходи, службові, бойові завдання.

Що заборонено під час комендантської години

У повідомленні нагадується, що під час комендантської години забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, а також переміщатись транспортом або пішки. Зокрема, якщо в заборонений час людина знаходиться на вулиці, то комендантський патруль має право затримати дану особу і перевірити у неї наявність документів, встановити причину порушення комендантської години.

Так, у разі потреби може бути проведений огляд речей, транспортного засобу та навіть помешкання затриманого. Якщо затриманий чинить опір або не виконує законні вимоги комендантського патруля, то до такої особи можуть застосувати фізичну силу чи (в крайньому випадку) вогнепальну зброю.

Водночас виходити на вулицю дозволено тільки щоб дійти до найближчого укриття під час повітряної тривоги.

Комендантська година у Києві


Останнього разу комендантську годину у столиці переглядали 15 травня 2022 року. Відтоді режим обмежень діяв з 23:00 до 05:00 (зокрема, метро – з 06:00 до 22:00, а наземний громадський транспорт – з 06:00 до 22:30).

У лютому 2023 року на сайті Київської міськради з'явилась петиція щодо скорочення комендантської години. Досить швидко вона набрала необхідну кількість голосів.

Коментарі

Жодних коментарів до цієї статті додано не було

Додати новий коментар

Ви повинні увійти до системи, щоб додати новий коментар. Log in
Все буде Украина)
Редактор
Розділи статей
Війна в Україні
Війна 24.02.2022
Загиблі Цивільні
Загиблі Цивільні
Безвісти Зниклі
Безвісти Зниклі
Загиблі військові
Загиблі у військові
Звільнені з полону
Звільнені з полону
Зрадники України
Зрадники України
Волонтерський рух
Волонтерський рух
Різне на тему
Різне на тему
Нові Коментарі
Фраза із статті ---> Рекрутинг до ЗСУ: за два місяці звер...
В Україні відкрили перший цент...
Это еще война не закончилась,а что будет потом?
Гранатометника ЗСУ засудили на...
Сомнений нет)Все возможно.
Російська ПВК "Вагнер"