Путін на параді Перемоги назвав розпочату війну в Україні війною проти Росії

Проти Росії "знову розв'язана справжня війна", заявив Володимир Путін на параді Перемоги на Червоній площі, а розпочату війну в Україні пов'язав з майбутнім російської державності. Водночас він згадав традиційні цінності, русофобію та пообіцяв "захистити мешканців Донбасу".

Війна в Україні
10. May 2023
122 переглядів
Путін на параді Перемоги назвав розпочату війну в Україні війною проти Росії

"Сьогодні цивілізація знову перебуває на вирішальному, переломному рубежі, проти нашої Батьківщини знову розв'язана справжня війна. Але ми дали відсіч міжнародному тероризму, захистимо і Донбасу, забезпечимо свою безпеку", - сказав президент Росії, виступаючи на параді Перемоги.

Влада України, в яку російські війська за його наказом вторглися в лютому минулого року, Путін назвав "злочинним режимом", а Захід, що підтримує Україну, звинуватив у провокуванні конфліктів. Торік війні із сусідньою країною Путін присвятив майже весь виступ.

Водночас він привітав учасників "спеціальної військової операції" і сказав, що "немає зараз важливіше за справу, ніж ваша бойова робота". "На вас тримається сьогодні безпека країни, від вас залежить майбутнє нашої державності та нашого народу", - звернувся до них Путін.

Росія, зазначив він, хоче "бачити майбутнє мирним, вільним і стабільним, вважаємо, що будь-яка ідеологія переваги за своєю природою огидна, злочинна і смертоносна. Проте західні глобалістські еліти, як і раніше, твердять про свою винятковість, стравлюють людей і розколюють суспільства, провокують криваві конфлікти та перевороти, що сіють ненависть, русофобію, агресивний націоналізм", - сказав Путін.

Промову Путіна слухали лідери семи країн колишнього СРСР, які прибули до Москви на парад Перемоги – Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменістану та Узбекистану.

Раніше повідомлялося, що бути присутнім на заході разом із Путіним буде лише президент Киргизстану Садир Жапаров, але в останній момент російській дипломатії вдалося вмовити на поїздку до Москви та інших глав країн СНД.

У параді з нагоди 78-ї річниці перемоги у війні було задіяно понад 10 тисяч військовослужбовців, у тому числі й ті, хто бере участь у бойових діях на території України. Авіація в параді не брала участі, військової техніки на Червоній площі було набагато менше, ніж у минулі роки.

Коментарі

Жодних коментарів до цієї статті додано не було

Додати новий коментар

Ви повинні увійти до системи, щоб додати новий коментар. Log in
Все буде Украина)
Редактор
Розділи статей
Війна в Україні
Війна 24.02.2022
Загиблі Цивільні
Загиблі Цивільні
Безвісти Зниклі
Безвісти Зниклі
Загиблі військові
Загиблі у військові
Звільнені з полону
Звільнені з полону
Зрадники України
Зрадники України
Волонтерський рух
Волонтерський рух
Різне на тему
Різне на тему
Нові Коментарі
Фраза із статті ---> Рекрутинг до ЗСУ: за два місяці звер...
В Україні відкрили перший цент...
Это еще война не закончилась,а что будет потом?
Гранатометника ЗСУ засудили на...
Сомнений нет)Все возможно.
Російська ПВК "Вагнер"