Зрадники України

Цю фотографію треба роздати всім українським політикам, повісити у школах та навчальних класах військових училищ.

Зрадники України
21. Nov 2022
173 переглядів
Зрадники України

Так виглядає зрада. Щасливий військовий у Криму, щойно отримавши російський паспорт, з радістю та натхненням демонстративно спалює свій український паспорт. Дивовижне скотство.

Я не маю українського паспорта. Я – громадянин Росії, але я не зміг стримати себе, коли побачив цього щасливого негідника.

Коли Лукашенко позбавив мене білоруського громадянства, мені навіть на думку не спало демонстративно спалити білоруський паспорт, хоча я 20 років борюся проти цього диктаторського режиму і ніяк не асоціюю себе з лукашенківською Білоруссю.

Я розумію людей, які спалюють паспорт держави, яка з них знущалася, викинула їх на чужину, позбавила батьківщини. Але тут ми бачимо ситу і задоволену людину, яка з радістю зустріла війська сусідньої держави.

Це достатня особа – особа зради. Його символ.

Уявляю, як він 23 роки збирав свою ненависть, пестив її і плекав. Він служив в українській армії, явно інтригував, домагався підвищення по службі, отримував нагороди. А в душі мріяв про те, як він зрадить цю країну.

Це серійний зрадник. Колись він присягався на вірність Радянському Союзу. Потім склав присягу на вірність Україні. Тепер зрадив і Україну, присягнув Росії.

І таких зрадників у Криму зараз тисячі.

Я не поділяю того доброго ставлення до українських військових, які без бою здали Крим. Я не звинувачую їх у тому, що вони не билися, не билися і таке інше. Вони кажуть, що не було наказу. Хоча який їм потрібний особливий наказ для захисту своїх частин та майна?!

Слава Богу, що все обійшлося без жертв, бо, напевно, жертви у Криму все одно були б марними. Російські військові сп'яніли своєю блискавичною перемогою у Криму. І рвуться далі в бій, впевнені, що зустрінуть на своєму шляху таких самих горе-вояк, як на півострові.

Але я вважаю зрадниками військових, які потім перейшли до російської армії. Вони не поїхали з Криму, не звільнилися з армії, а просто переодяглися та дали нову клятву.

Проблема не в тому, який у вас паспорт і в якій країні ви живете врешті-решт багатьом у Криму без російського паспорта просто не вижитиме. Важливо, кого ви клянетесь захищати, не шкодуючи живота свого. Вчора ще присягалися вмирати за Україну, сьогодні вже – проти.

Зрада не має виправдання. І це ганьба української армії. Епічна ганьба українських бездарних військово-начальників.

Подивіться інтерв'ю, яке командири українських морпіхів дали якомусь російському журналістові. Це інтерв'ю зрадників, які шукають виправдання. Але там є й важливий момент, який характеризує київських начальників та політиків як бездарних полководців та керівників.

Можливо, якусь частину людей можна було б утримати від зради, прояви у Києві більше відваги та розуму.

Не варто заплющувати на все це очі. Потрібно випити цю кримську ганьбу до дна, інакше завтра не буде кому захищати Україну на сході.

Коментарі

Жодних коментарів до цієї статті додано не було

Додати новий коментар

Ви повинні увійти до системи, щоб додати новий коментар. Log in
Все буде Украина)
Редактор
Розділи статей
Війна в Україні
Війна 24.02.2022
Загиблі Цивільні
Загиблі Цивільні
Безвісти Зниклі
Безвісти Зниклі
Загиблі військові
Загиблі у військові
Звільнені з полону
Звільнені з полону
Зрадники України
Зрадники України
Волонтерський рух
Волонтерський рух
Різне на тему
Різне на тему
Нові Коментарі
Фраза із статті ---> Рекрутинг до ЗСУ: за два місяці звер...
В Україні відкрили перший цент...
Это еще война не закончилась,а что будет потом?
Гранатометника ЗСУ засудили на...
Сомнений нет)Все возможно.
Російська ПВК "Вагнер"