Київ надав допомогу більше ніж на 1 млрд грн та задовольнив усі офіційні запити військових частин – депутат і військовослужбовець Погребиський

Олександр Погребиський: Якщо є місцеві ради, до яких зверталися військові частини за допомогою офіційно і вони їм не допомогли, а заклали кошти, наприклад, на стадіон – це просто ганебне явище

Різне на тему
19. Jul 2023
108 переглядів
Київ надав допомогу більше ніж на 1 млрд грн та задовольнив усі офіційні запити військових частин – депутат і військовослужбовець Погребиський

Із початку повномасштабного вторгнення Київ виділив із міського бюджету 1 млрд 103 млн грн на допомогу військовим частинам, зареєстрованим у столиці. Отже, задовольнили всі офіційні запити від військових частин щодо надання допомоги. Про це повідомив у Facebook військовослужбовець ЗСУ та депутат Київської міськради Олександр Погребиський.

Він зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення Київ активно допомагає військовим частинам, зареєстрованим у столиці. До переліку допомоги входять медичні послуги, ремонт приміщень, військова форма, шоломи та бронежилети, БПЛА, приціли та прилади нічного бачення, транспорт, ремонт військової техніки, зв'язок, генератори тощо.

"Усього з початку повномасштабного вторгнення Київ допоміг на 1 млрд 103 млн 169 070 грн. Усі офіційні звернення від військових частин Києва із запитом на допомогу були забезпечені", – написав Погребиський.

Військовослужбовець уточнив, що за законом київський бюджет не може допомагати військовим частинам, які мають юридичну адресу за межами Києва, але допомога  військовим частинам, зареєстрованим у столиці, триватиме і наступного року.

"На минулій сесії обсяг програми "Захисник Києва" збільшений, оскільки потреби нікуди не ділись і точно будуть надходити від військових частин Києва. І так, якщо є місцеві ради, до яких зверталися військові частини за допомогою офіційно і вони їм не допомогли, а заклали кошти, наприклад, на стадіон – це просто ганебне явище", – переконаний Погребиський.

Він нагадав про відповідальність розподілу районного та центрального бюджету під час воєнного стану.

"Стосовно барабанів та іншої незрозумілої фігні для укриттів, то це вже відповідальність районних бюджетів районних адміністрацій, голів яких назначає президент. І ще є велике питання до центрального бюджету, бо саме на ньому найбільша відповідальність за фінансування сектору оборони!" – заявив військовослужбовець та депутат Київради.

Коментарі

Жодних коментарів до цієї статті додано не було

Додати новий коментар

Ви повинні увійти до системи, щоб додати новий коментар. Log in
Все буде Украина)
Редактор
Розділи статей
Війна в Україні
Війна 24.02.2022
Загиблі Цивільні
Загиблі Цивільні
Безвісти Зниклі
Безвісти Зниклі
Загиблі військові
Загиблі у військові
Звільнені з полону
Звільнені з полону
Зрадники України
Зрадники України
Волонтерський рух
Волонтерський рух
Різне на тему
Різне на тему
Нові Коментарі
Фраза із статті ---> Рекрутинг до ЗСУ: за два місяці звер...
В Україні відкрили перший цент...
Это еще война не закончилась,а что будет потом?
Гранатометника ЗСУ засудили на...
Сомнений нет)Все возможно.
Російська ПВК "Вагнер"