Військовий експерт розповів, як нові дрони українського виробництва змінять хід війни

Такі безпілотники можуть використовуватися для ударів по Підмосков'ю, але в певному контексті.

Війна в Україні
20. Nov 2022
155 переглядів
Військовий експерт розповів, як нові дрони українського виробництва змінять хід війни

Нові дрони українського виробництва здатні змінити хід війни. Однак з їх розробкою приватні компанії впоралися б краще, ніж "Укроборонпром". Ці безпілотники можна буде застосовувати для ударів по території Росії, але в певному контексті.

Такою думкою поділився військовий експерт Олег Жданов в інтерв'ю УНІАН.

Аналітик ствердно відповів на питання про те, чи змінять нові українські БПЛА ситуацію на полі бою: "Він [дрон] зроблений на базі "Лелека". Була така розробка представлена ще до війни. А де був вісім місяців "Укроборонпром"? Особливо коли ми дізналися, що "Байрактари", виявляється, дуже чутливі до російського РЕБу. Треба було вісім місяців чекати, щоб наклепати цих дронів?".

Потім Жданов заявив, що "Укроборонпром" — "державний монополіст з, напевно, найбільшою бюрократичною машиною". Він вбиває всі волонтерські ініціативи. Приватні компанії могли б швидше налагодити виробництво дронів. Можливо, ці БПЛА не літали б на 1000 кілометрів, але 200 або 300 вже достатньо.

Далі військовий експерт висловився щодо потенційних атак по території Підмосков'я із застосуванням нових безпілотників українського виробництва: "Дрон наш і в принципі так, ми можемо бити. Але на сьогоднішній день, судячи з тієї ситуації, яка у нас складається на території Росії, вся ця мішура, яка там відбувається, — "це не ми" і "нас там немає". Вони можуть спокійно літати. Якщо хтось потім почне копатися в уламках, ми теж можемо сказати: "Ми їх кудись продаємо, може хтось запустив".

Жданов згадав, як окупанти збили в Криму якийсь безпілотник з AliExpress вартістю $9 тисяч. Хто його відправив на територію півострова, невідомо. В описаному форматі можуть здійснюватися атаки

"Ось в такому контексті — так. Треба робити крок у відповідь. Є ж бази, склади, арсенали. Всі знають, де вони знаходяться. Є транспортна інфраструктура, особливо — залізнична. Єдине, що із запізненням, але, тим не менш, відповідь повинна бути, і я думаю, що вона буде", — підсумував Жданов.

Коментарі

Жодних коментарів до цієї статті додано не було

Додати новий коментар

Ви повинні увійти до системи, щоб додати новий коментар. Log in
Все буде Украина)
Редактор
Розділи статей
Війна в Україні
Війна 24.02.2022
Загиблі Цивільні
Загиблі Цивільні
Безвісти Зниклі
Безвісти Зниклі
Загиблі військові
Загиблі у військові
Звільнені з полону
Звільнені з полону
Зрадники України
Зрадники України
Волонтерський рух
Волонтерський рух
Різне на тему
Різне на тему
Нові Коментарі
Фраза із статті ---> Рекрутинг до ЗСУ: за два місяці звер...
В Україні відкрили перший цент...
Это еще война не закончилась,а что будет потом?
Гранатометника ЗСУ засудили на...
Сомнений нет)Все возможно.
Російська ПВК "Вагнер"