Бахмут став братською могилою для України

Солдати ЗСУ впевнені, що їх женуть на забій. Офіцери почали вбивати вищих командирів, аби не потрапити на фронт. Бахмут підірвав віру в перемогу.

Війна в Україні
4. Jun 2023
104 переглядів
Бахмут став братською могилою для України

"Вони хотіли нас на м'ясо відправити, а Єгор, ротний, за нас заступився. Нас хотіли на м'ясо відправити, а пацан за нас усе порішав", - такими словами боєць ЗСУ коментує ролик, на якому зображений убитий комбат, якого називають "Анатоліч". Трагедія сталася не на фронті, а в тилу, у частині, де готують мобілізованих. Тобто бойовий дух ротного Єгора настільки високий, що він готовий вирушити до в'язниці, аби не потрапити на передову.

Бахмут замість символу опору путінським оркам, символу нашого героїзму, став символом жаху. У мережі розійшлося відео з камери GoPro, яке зараз старанно прибирають з усіх українських пабліків. У пошуках свого товариша боєць вбіг в операційну і побачив, як у руці іноземного лікаря явно знаходився якийсь орган. Враховуючи, що в умовах бойових дій пересадка малоймовірна, це робота чорних трансплантологів. Але головне, що цю камеру зняли з тіла бійця окупанти, і тепер їхні пропагандисти радіють.

Командування ЗСУ та Офіс президента про Бахмут говорять неохоче. Більше смакують втрати орди, хваляться трупами окупантів, але те, що місто впало, попередньо ставши братською могилою для десятків тисяч українців - незаперечний факт. У наших ЗМІ не так багато можливостей чесно висвітлювати цю тему, але американські видання не щадять наше командування. У двох словах - некомпетентність і неготовність. Так вони оцінюють тепер битву за фортецю.

Читачів The Wall Street Journal шокувала розповідь солдатів ЗСУ про битву за місто. Солдатів відправляли на лінію фронту непідготовленими. Про це WSJ розповіли самі військові, назвавши Бахмут "пеклом на землі". Американці в коментарях упевнені: найгірше для України ще попереду. На жаль, це не рашистська пропаганда, а слова наших союзників у боротьбі з путіним.

Боєприпаси, танки, ракети й артилерія у росії не закінчуються. Солдатів теж вистачає - у той час, коли Україна кидає в бій ненавчених бійців, їхні солдати їздять у відпустки, де хваляться тим, як "ріжуть укроп". Бахмут "залишився в наших серцях", як сказав Зеленський, але який сенс, якщо ми його втратили разом із десятками тисяч захисників?

Коментарі

Жодних коментарів до цієї статті додано не було

Додати новий коментар

Ви повинні увійти до системи, щоб додати новий коментар. Log in
Все буде Украина)
Редактор
Розділи статей
Війна в Україні
Війна 24.02.2022
Загиблі Цивільні
Загиблі Цивільні
Безвісти Зниклі
Безвісти Зниклі
Загиблі військові
Загиблі у військові
Звільнені з полону
Звільнені з полону
Зрадники України
Зрадники України
Волонтерський рух
Волонтерський рух
Різне на тему
Різне на тему
Нові Коментарі
Фраза із статті ---> Рекрутинг до ЗСУ: за два місяці звер...
В Україні відкрили перший цент...
Это еще война не закончилась,а что будет потом?
Гранатометника ЗСУ засудили на...
Сомнений нет)Все возможно.
Російська ПВК "Вагнер"